Case Study – Social Media

Data wpisu: 26.02.2020

Wiemy, że zaufanie jest podstawą nie tylko każdej efektywnej współpracy, ale także początkiem dobrych relacji międzyludzkich. A skuteczny marketing to działania podjęte długofalowo – dzięki temu mogą przynosić tak dobre efekty.

Pan Jakub Ligarski – właściciel Gabinetu Stomatologicznego Clinica Uśmiechu zaufał nam w 100%!
 

Case Study - Social Media
 

Dzięki ciężkiej pracy, szczerości, kreatywności i akceptacji różnych punktów widzenia, osiągnęliśmy świetne wyniki i zdobyliśmy szczyty, o jakich w pojedynkę można tylko marzyć…

Nieskromnie pisząc – to właśnie dzięki współpracy z nami, Clinica Uśmiechu Jakub Ligarski jest w regionie liderem w swojej branży na FB!
 

A jakie faktycznie efekty udało nam się wspólnie osiągnąć?

 

Biorąc pod uwagę fakt, że Clinica Uśmiechu to firma osadzona bardzo mocno lokalnie, działająca stricte w mieście Tarnowskie Góry (liczba mieszkańców 60 889 /dane z 2012r./), w mocno konkurencyjnej branży (w Tarnowskich Górach jest ponad 30 gabinetów stomatologicznych), osiągane wyniki w mediach społecznościowych są naprawdę REWELACYJNE!
 

Case Study - Social Media

 

Jeśli chcesz, aby i Twoja firma była tak skuteczna na Facebooku, skontaktuj się z nami.

 

Zróbmy coś wspólnie!
Wypełnij nasz formularz, a skontaktujemy się z Tobą w przeciągu 24h i porozmawiamy o Twoim biznesie oraz jego potrzebach.

 

A jeśli wolisz porozmawiać, to wystarczy, że napiszesz nam maila ze swoimi danymi na adres biuro@adencja.pl lub po prostu zadzwonisz: +48 660 685 064.

 

Swoich Klientów traktujemy jak partnerów w biznesie. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do zrealizowania. Przekonaj się!