Case Study – AdWords dla OW Wrzos

Data wpisu: 30.08.2017

Słoneczne wakacje nad morzem? Tego lata mieliśmy bardzo udany sezon urlopowy. Lipiec może nie do końca dopisał plażowiczom, ale za to końcówka lata okazała się ciepła, słoneczna i udana dla wielu wypoczywających nad polskim morzem.

Dla nas były to szczególne wakacje, ponieważ pomogliśmy niektórym z wypoczywających nad polskim Bałtykiem znaleźć nocleg w spokojnych Sianożętach.

Zaczęło się niewinnie, jak każda kampania online, lecz skończyło bardzo owocnie – jak widać na poniższej infografice z podsumowaniem :)

889 wygenerowanych w lipcu połączeń telefonicznych to osoby zainteresowane odpoczynkiem w Ośrodku Wypoczynkowym Wrzos. Położony niemal przy samej plaży kompleks zachęca zarówno lokalizacją, komfortem apartamentów, jak i licznymi atrakcjami – basenem, jacuzzi, kortem do tenisa, miejscem do grillowania czy wypożyczalnią rowerów. Promocja ośrodka była więc jedynie czystą przyjemnością. Zdecydowaliśmy się na reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania Google, a także elastyczne, kierowane na listy odbiorców, w sieci GDN.

Wrzos infografika