logo

Brief - MARKETING INTERNETOWY

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Wypełnienie poniższego briefu zajmie Państwu od 5 do 10 minut.

Odpowiedzi na poniższe pytania pozwolą nam poznać Państwa firmę, lepiej zrozumieć cele projektu, a w konsekwencji wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.


Wypełnienie briefu nie jest konieczne, możliwe jest również pominięcie punktów, które są niezrozumiałe lub nie dotyczą danego projektu. Prosimy jednak pamiętać, że im więcej informacji otrzymamy, tym lepiej doprecyzujemy ofertę dotyczącą Państwa działań w Internecie.


Jeśli w trakcie wypełniania briefu cokolwiek okaże się niejasne lub potrzebna będzie nasza pomoc – prosimy o kontakt telefoniczny (+48 660-685-064) lub mailowy (biuro@adencja.pl). Dziękujemy za poświęcony czas.

DANE KONTAKTOWE

OPIS PROJEKTU

MARKA/PRODUKT

AKCJA

POZOSTAŁE INFORMACJE

Wszystkie dane podane w briefie zostają przez firmę Adencja wykorzystywane jedynie w celu przygotowania dedykowanej oferty. Żadna z podanych informacji nie zostanie wykorzystana w szerszym zakresie. Dane nie trafiają do żadnych baz mailingowych, ani także nie zostają przetwarzane i wykorzystywane przez podmioty trzecie.

 

Uwaga! Wypełnienie briefu nie zobowiązuje do zawarcia jakiejkolwiek umowy, ani też nie narzuca na wypełniającego żadnych obowiązków. Jest jedynie informacją, która jest niezbędna do przygotowania indywidualnej, bezpłatnej oferty. Propozycje, hasła, teksty oraz kreacje przedstawione w odpowiedzi na brief są wyłączną własnością agencji adencja i są chronione przed wykorzystaniem ich i upublicznianiem – stanowią one element informacji poufnych między wypełniającym a adencją. Prawo do korzystania z przesłanych propozycji i prezentacji reguluje umowa o świadczeniu usług reklamowych. W przypadku przejęcia i nielegalnego wykorzystania własności należącej do agencji, podjęte zostaną kroki prawne przewidziane kodeksem cywilnym oraz na podstawie wykładni prawa do własności intelektualnej.