Strony WWW

Sklepy WWW

Marketing

Identyfikacja

Consectetur adipisicing, elit

Consectetur necessitatibus non nulla deleniti unde

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur, adipisicing elit. Maiores, quis?

Lorem ipsum dolor, sit amet, consectetur maiores adipisicing elit.

lorem ipsum

dolor sit amet

Oferujemy niestandardowe rozwiązania dla usług świata WWW.

Klientów mamy głównie z rekomendacji, a z konkurencją się lubimy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, mimo że tydzień ma siedem dni. A wszystko co robimy, robimy na 100 procent! Bo jeśli nie idziesz na całość, po co w ogóle iść?

Jesteśmy partnerem Google’a i posiadamy Certyfikaty Google Ads, dlatego nasze kampanie spełniają standardy jakościowe, optymalizacyjne i budżetowe. Drążymy, szukamy i kreujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu tworzenia stron internetowych, kampanii e-marketingowych i wciąż chcemy więcej!

Nasz team jest niewielki, ale zgrany i elastyczny. Dzięki temu załatwimy Twoje sprawy w ekspresowym tempie. Nad projektami czuwają specjaliści z branży.

Zapraszamy Cię do naszego biura. Za oknem mamy urzekający widok na ulicę Krakowską i zabytkowe, klimatyczne kamienice. W wolnej chwili pokażemy Ci Stare Miasto Tarnowskich Gór. Będzie zachwycająco. Obiecujemy!

Po co to robimy?

Nie od dziś wiadomo, że szeroko rozumiany biznes i handel przenosi się do wirtualnej rzeczywistości. My w tym świecie czujemy się doskonale i z przyjemnością wprowadzamy do niego kolejnych Klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm. Pragniemy zaspokajać i wychodzić naprzeciw ich potrzebom w świecie marketingu internetowego. Priorytetem dla nas jest zadowolenie wszystkich naszych Klientów – wszystko co robimy, robimy z myślą o nich.

Unikalna Wartość Sprzedaży – co możemy Ci dać, a u innych nie znajdziesz.

Indywidualne podejście do każdego Klienta. Uważamy, że nie korporacje robią interesy, tylko ludzie. A my uwielbiamy ludzi! Traktujemy Klientów jak partnerów – zależy nam na tym, aby odnieśli sukces. Wtedy i my go odnosimy.

Stuart Henderson kiedyś słusznie zauważył, że „prowadzenie biznesu bez reklamy, jest jak puszczanie oczka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy”, dlatego oferujemy usługi kompleksowe. W zależności od potrzeb Klienta, analizujemy rynek, tworzymy odpowiednią witrynę i wdrażamy wybrane, dopasowane narzędzia marketingu internetowego.

Kim jesteśmy?

Wszystko zaczęło się w 2010 roku w Tarnowskich Górach. Wtedy właśnie Tomek zdecydował, że zacznie dzielić się z innymi swoją pasją do programowania i założył swoją firmę.

Adencja to nie tylko tworzenie stron i sklepów internetowych, to także kreowanie wizerunku w Internecie, reklama oraz wsparcie Klientów we wszystkich pomysłach na promocję. Nasza agencja współpracuje wyłącznie z ekspertami z danej dziedziny: począwszy od specjalistów zajmujących się SEO, poprzez programistów, grafików, skończywszy na fachowcach w materii reklamy, promocji i public relations.

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dolorum, nulla omnis nemo quos. Error excepturi assumenda, voluptates itaque distinctio repudiandae labore quos sint porro voluptatem ducimus aperiam perspiciatis veritatis aliquam perferendis velit ea incidunt deserunt aspernatur dicta officia, et ab.

Veritatis aliquam perferendis

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dolorum, nulla omnis nemo quos. Error excepturi assumenda, voluptates itaque distinctio repudiandae labore quos sint porro voluptatem ducimus aperiam perspiciatis veritatis aliquam perferendis velit ea incidunt deserunt aspernatur dicta officia, et ab.

Veritatis aliquam perferendis

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dolorum, nulla omnis nemo quos. Error excepturi assumenda, voluptates itaque distinctio repudiandae labore quos sint porro voluptatem ducimus aperiam perspiciatis veritatis aliquam perferendis velit ea incidunt deserunt aspernatur dicta officia, et ab.

Veritatis aliquam perferendis

Nie chcesz by Twoja strona WWW/Facebook/działania marketingowe wyglądały jak dawny słup z ogłoszeniami, którego nikt nie chce czytać? Zacznij realizować swoje cele biznesowe.

Skontaktuj się z nami

246 Realizacji
10 Lat doświadczenia
228 Zadowolonych Klientów
Kontakt - Brief by adencja
skontaktuj się z nami

teraz Twoja kolej

Wypełnij BRIEF!

Planujesz działania w internecie?
Wypełnij brief, aby otrzymać
dopasowaną ofertę!

4 kroki do sukcesu...

Zespół z dbałością prowadzi nasze kampanie przeznaczone na rynek amerykański, co przynosi bardzo wysokie efekty.

Karol - właściciel marki CO2Art

CO2Art

realizacje marketing

CO2Art to firma z branży akwarystycznej, która zajmuje się sprzedażą profesjonalnego sprzętu i akcesoriów CO2. To nie jest zwykły sklep, ale nade wszystko społeczność. W CO2Art, podobnie jak na stacji kosmicznej, nie ma podziałów na narodowości – tutaj liczy się po prostu wspólny cel i pasja!

Więcej

Efekty, w postaci systematycznego wzrostu pozycji naszego serwisu w wyszukiwarkach, doceniamy cały czas.

Adam Jadczak - redaktor naczelny ITwiz

ITwiz

realizacje sklepy WWW marketing

ITwiz to lider w Polsce wśród mediów o tematyce biznesowo-informatycznej o nieziemskich aspiracjach! ITwiz porusza szeroką tematykę branży IT, zwracając uwagę na biznesowe aspekty technologii i opisywanych projektów.

Strony internetowe

Responsywne, z dopracowaną grafiką i nowoczesnymi funkcjonalnościami, a także dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W Adencji znamy się na usability, material design, flat design i optymalizacji treści pod SEO. Zaimplementujemy Google Analytics i Marketing Automation. Stworzymy na życzenie animacje, wideo, elementy Call-To-Action albo LiveChat.

Więcej

Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy, które sprzedają! Przejrzyste, intuicyjne, stworzone z myślą o Twoim produkcie lub usłudze. Zainstalujemy certyfikat SSL ​(kłódka przy adresie domeny w przeglądarce)​, udostępnimy szybkie płatności elektroniczne, napiszemy regulamin sklepu, zoptymalizujemy treści pod kątem SEO i wdrożymy responsywność. Całość ubierzemy w piękną szatę graficzną.

Więcej

Marketing internetowy

Dedykowane kampanie e-marketingowe skroimy właśnie dla Ciebie! Opieramy się na czymś więcej niż tylko koncepcjach marketing mix – 4P, 4C, 5P i 7P. Przygotujemy profesjonalny brief, ustawimy cele, dobierzemy narzędzia i kanały komunikacji, wdrożymy strategię, a na koniec zmierzymy efekty. Wynikiem chętnie się podzielimy, bo lubimy stawać na podium i dźwięk strzelającego szampana.

Więcej

Identyfikacja wizualna

Zadbamy o wizualną stronę Twojej marki! Identyfikacja wizualna to nie tylko logo. A logo to nie zawsze to samo co logotyp 🙂 Dlatego tak dobrze pamiętamy Apple, Netflixa czy FC Barcelonę. Poszczególne ​elementy budują spójność wizerunku, są intuicyjnie kojarzone z marką i wpływają na jej percepcję. Powinny podkreślać charakter, przyciągać wzrok i generować zainteresowanie. Jak w piłce nożnej. Bez kibiców nie ma meczu.

Więcej

adencja

O Internecie wiemy wszystko! Wdrażamy strategie e-marketingowe, projektujemy strony internetowe, prowadzimy profile na Facebooku, kreujemy identyfikację wizualną i tworzymy kampanie AdWords. Z sukcesem pomożemy Ci zaistnieć w sieci. Pomysły na papierze przekuwamy w realne plany działania, bo motywuje nas zadowolenie klienta w oparciu o twarde dane. Nie poddajemy się tylko dlatego, że jest trudno. Mistrzowie grają tak długo/konsekwentnie, aż grają dobrze!

adencja
"Uwielbiamy kreować nowe skuteczne rozwiązania na rynku interaktywnym. Nie zawsze musi to być coś super innowacyjnego. Najważniejsze, żeby było skuteczne i realizowało postawione założenia/cele."

Tomasz Jeziorski
właściciel

Wybrane projekty

Przy ponad 200 projektach nie jesteśmy w stanie zaprezentować wszystkich realizacji. Dokonaliśmy więc krótkiego wyboru.

Enjoy!

adencja

QuantERA

identyfikacjarealizacje

Więcej

OW Wrzos

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej

Clinica Uśmiechu

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej

Łazienki Murlowscy

realizacjestrony WWW

Więcej

Wszystkie drogi prowadzą na stronę WWW.

Twoja stron internetowa to miejsce docelowe każdej internetowej podróży. Musi być perfekcyjna, tak aby odwiedzający ją od razu mógł zakochać się w Twojej marce! Z nami, strona WWW Twojej firmy będzie nie tylko w pełni sprawna, ciekawa wizerunkowo, ale także szybka i skuteczna sprzedażowo!

Biznes przenosi się do świata online!

Masz wszystko w 1 miejscu – magazyn, faktury, dostawy, płatności, produkty, klientów, zamówienia. Wykorzystaj to! Pomożemy Ci stworzyć sklep internetowy, który funkcjonalnie i wizerunkowo będzie odpowiadał na wszystkie życzenia i potrzeby Twojej grupy docelowej.

Wyróżnij się! To Twój moment! Nie ma na co czekać!

Jesteśmy po to, by tworzyć nie tylko logo, czy wizytówkę, ale by wykreować kompleksowy wizerunek Twojego biznesu i wyróżnić Twoją firmę spośród konkurencji. Cel? Spójny i konsekwentny wizerunek graficzny firmy!

adencja

Strony WWW

Na szablonie lub dedykowanym projekcie graficznym. Z obsługą CMS lub bez niej. Kompleksowo lub zadaniowo. Z dodatkowymi językami lub tylko w jednym języku. Z extra modułami i wtyczkami lub w wersji podstawowej. Funkcjonalnie I estetycznie. Projektujemy, budujemy, programujemy, kodujemy:

 • strony WWW,
 • portale, serwisy internetowe,
 • Landing Page,
 • blogi internetowe,
 • okolicznościowe strony promocyjne.

Więcej

Sklepy WWW

Budujemy kompleksowe sklepy internetowe w oparciu o platformę Presta Shop. Tworzymy miejsca, gdzie wszystko co potrzebne do prowadzenia dobrego sklepu będziesz miał pod ręką. Zintegrujemy sprzedaż, systemy płatności, magazyny i księgowość. A jeśli będą dodatkowe życzenia – zrobimy i to! Co może zawierać Twój sklep internetowy:

 • technologię RWD,
 • faktury,
 • płatności online,
 • statystyki sprzedażowe,
 • indywidualne oferty PDF,
 • oraz wiele, wiele więcej!

Więcej

Marketing internetowy

Marketing w Internecie to ogromna ilość składowych, które wpływają na sukces danego projektu. Nawet jeśli korzystamy z jednego narzędzia e-marketingowego, to ilość czynników, które mogą determinować jego jakość jest niesamowicie duża. Co możemy zrobić dla Twojej firmy? Między innymi:

 • stworzyć i wdrożyć strategię e-marketingową,
 • reklamę Google (SEM): sieć wyszukiwania, reklamowa, remarketing, produktowa (Google Merchant Center), wideo (również na YouTube),
 • pozycjonować (SEO) jej stronę WWW lub sklep internetowy,
 • prowadzić kompleksowe działania w mediach społecznościowych
 • zajmować się pełną obsługą newsletterów,
 • oraz wiele, wiele więcej!

Więcej

Identyfikacja wizualna

Nasza agencja interaktywna uwielbia wyzwania! Jesteśmy po to, by tworzyć nie tylko logo, czy wizytówkę, ale by wykreować kompleksowy wizerunek Twojego biznesu i wyróżnić Twoją firmę spośród konkurencji. Projektujemy:

 • logo,
 • księgę znaku,
 • key visual,
 • wizytówki, papier firmowy, ulotki, katalogi itd.,
 • bannery, piktogramy, infografiki itd.,
 • całościowe systemy identyfikacyjne.

Więcej

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dolorum, nulla omnis nemo quos. Error excepturi assumenda, voluptates itaque distinctio repudiandae labore quos sint porro voluptatem

Incidunt deserunt aspernatur dicta officia

Praca z kolorem w branży kreatywnej

środa, 15.02.2023

Dlaczego kolory są tak istotne w kreacji wizerunku firmy? To proste! Kolor może nas zachęcić lub zniechęcić do poznania danej marki. Często zupełnie nieświadomie sięgamy po produkty z danej gamy kolorystycznej. Myślimy, że to my wybieramy produkt, a tak naprawdę to on swoim opakowaniem programuje nasze decyzje zakupowe. Dlatego warto wiedzieć, jakie znaczenie niosą za sobą poszczególne kolory, czy trendy mają realny wpływ na rynek produktowy i jak skutecznie wykorzystać psychologię kolorów do budowania swojej marki.

Więcej

Case Study SEO – efektywność projektu F-GAZY

wtorek, 28.03.2023

Wbrew pozorom SEO i kosmos mają ze sobą wiele wspólnego. Nie da się wyruszyć w kosmos i sięgnąć gwiazd ot tak, z dnia na dzień. SEO to - podobnie, jak kosmiczna ekspedycja - wieloetapowy proces. Proces, który ma na celu poprawę widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Firma F-Gazy.com.pl postanowiła wyruszyć z nami w tę międzyplanetarną podróż! Jak udała się ta wyprawa? Zobaczcie sami - odpowiedź znajdziecie w naszym artykule.

Więcej

Portfolio: Universe Ventures – Dla Frankowicza

poniedziałek, 17.04.2023

Z Lex Studio Sp. z o.o. współpracowaliśmy 2,5 roku. Firma zajmująca się pomocą prawną dla frankowiczów, zgłosiła się do naszej agencji, ponieważ potrzebowała wsparcia w promocji swoich usług w Internecie. Nasza współpraca objęła działania w obrębie platformy Facebook. Choć tematyka z zakresu prawa i finansów nie należała do najłatwiejszych, a dotarcie do specyficznej grupy odbiorców stanowiło niemałe wyzwanie, efekt naszej współpracy okazał się niezwykle owocny! 

Więcej

Case Study: Google Ads dla CO2Art

poniedziałek, 12.12.2022

Z CO2Art współpracujemy od lutego 2022 roku prowadząc dla marki szereg działań z dziedziny marketingu internetowego w tym również z zakresu obsługi i prowadzenia kampanii Google Ads na rynek amerykański. Podejmując współpracę z marką obraliśmy kilka celów, w tym m.in. cel główny - podniesienie wyniku wartości przychodów z zachowaniem odpowiedniego stosunku kosztów (ROAS). Przeczytaj nasze case study i zobacz, w jaki sposób zrealizowaliśmy nasze założenia oraz jakie wyniki osiągnęły prowadzone przez nas kampanie!

Więcej

„Jeśli czegoś nie ma w internecie,
to nie istnieje”.

Vincent V. Severski

strony WWW

Na szablonie lub dedykowanym projekcie graficznym. Z obsługą CMS lub bez niej. Kompleksowo lub zadaniowo. Z dodatkowymi językami lub tylko w jednym języku. Z extra modułami i wtyczkami lub w wersji podstawowej. Funkcjonalnie I estetycznie.

Projektujemy, budujemy, programujemy, kodujemy:

 • strony WWW,
 • portale, serwisy internetowe,
 • Landing Page,
 • blogi internetowe,
 • okolicznościowe strony promocyjne.

Lorem ipsum dolor, sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Ad commodi architecto optio perferendis beatae aliquid iure magni. Voluptatem, sint cupiditate earum explicabo perspiciatis et est tempore voluptatibus autem distinctio atque eveniet ratione assumenda non, molestiae quaerat saepe nobis soluta sunt? Sapiente esse est, laboriosam facilis exercitationem, quis omnis repudiandae maxime ratione, cum dolores sed neque unde fugiat quas. Laborum, voluptate nobis voluptatum nostrum nesciunt, amet cupiditate reiciendis magni doloribus sequi beatae quidem, molestias in iusto.

 • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Culpa, adipisci!
 • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Culpa, adipisci!
 • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Culpa, adipisci!
 • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Culpa, adipisci!
 • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Culpa, adipisci!
 • Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Culpa, adipisci!

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing, elit. Placeat alias inventore fugiat natus ducimus vitae aspernatur, dicta, dolore. Cum quos recusandae quas velit excepturi natus eligendi odit nesciunt, laboriosam, perferendis obcaecati, fugit aut a adipisci.

 1. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Similique, aliquid.
 2. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Similique, aliquid.
 3. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Similique, aliquid.
 4. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Similique, aliquid.
 5. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Similique, aliquid.
 6. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Similique, aliquid.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Excepturi vero, beatae impedit quis molestiae quasi.

4 kroki do sukcesu...

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Ad commodi architecto optio perferendis beatae aliquid iure magni. Voluptatem, sint cupiditate earum explicabo perspiciatis et est tempore voluptatibus autem distinctio atque eveniet ratione assumenda non, molestiae quaerat saepe nobis soluta sunt? Sapiente esse est, laboriosam facilis exercitationem, quis omnis repudiandae maxime ratione, cum dolores sed neque unde fugiat quas. Laborum, voluptate nobis voluptatum nostrum nesciunt, amet cupiditate reiciendis magni doloribus sequi beatae quidem, molestias in iusto.

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Ad commodi architecto optio perferendis beatae aliquid iure magni. Voluptatem, sint cupiditate earum explicabo perspiciatis et est tempore voluptatibus autem distinctio atque eveniet ratione assumenda non, molestiae quaerat saepe nobis soluta sunt? Sapiente esse est, laboriosam facilis exercitationem, quis omnis repudiandae maxime ratione, cum dolores sed neque unde fugiat quas. Laborum, voluptate nobis voluptatum nostrum nesciunt, amet cupiditate reiciendis magni doloribus sequi beatae quidem, molestias in iusto.

Współpraca z naszymi Klientami to dla nas wyzwania, które uwielbiamy podejmować. Właśnie dzięki nim, codziennie wyznaczamy sobie coraz trudniejsze cele do realizacji i zdobywamy nowe doświadczenia. Usatysfakcjonowani Klienci są i zawsze będą dla nas najważniejsi. Ich sukcesy, są naszymi sukcesami.

Współpraca od początku wyglądała owocnie i przebiegała bezproblemowo. Panowie zaproponowali rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb, jednocześnie pamiętając by strona wpisywała się w najnowsze trendy i rozwiązania techniczne. Wykazali się pomysłowością oraz cierpliwością.

Zobacz papierową wersję

Zofia Murlowska – Łazienki Murlowscy

Dobry kontakt z Klientem to podstawa doskonałej współpracy.

Odpowiednia współpraca to istota każdej udanej misji kosmicznej. Dlatego Adencja – podobnie jak kosmodrom, który utrzymuje stały kontakt z załogą statku kosmicznego, niezmiennie stoi na posterunku, gotowa na kolejne gwiezdne podróże! Z prędkością światła odpowiadamy na Wasze maile i odbieramy od Was telefony. W godz. 9:00 – 17:00 możecie też zajrzeć do naszego biura. Z przyjemnością poczęstujemy Was kawą i porozmawiamy o Waszych biznesach, snując pierwsze międzygalaktyczne plany rozwoju Waszych marek!

Swoich Klientów traktujemy jak partnerów w biznesie. Nie ma dla nas projektów niemożliwych do zrealizowania. Nasze działania opieramy na strategicznych analizach marketingowych i innowacyjnych rozwiązaniach, których fundamenty tworzone są przez kreatywne umysły naszego zespołu.

Przyjdź i przekonaj się sam!

zadzwoń

+48 660 685 064

napisz

biuro@adencja.pl

spotkajmy się

ul. Krakowska 25 / 3
42-600 Tarnowskie Góry
woj. Śląskie

siedziba firmy:
ul. Kochanowskiego 11
42-600 Tarnowskie Góry
woj. Śląskie

Kontakt - Brief by adencja
skontaktuj się z nami

teraz Twoja kolej

Wypełnij BRIEF!

Planujesz działania w internecie?
Wypełnij brief, aby otrzymać
dopasowaną ofertę!

Wybrani klienci

Klienci adencja: Aria Development

 • marketing

To co wyróżnia Adencję na tle innych agencji to rzetelność, kreatywność i wysokiej jakości obsługa.

Zobacz referencje

Wojciech Chotkowski, Prezes Zarządu

Klienci adencja: F-Gazy

 • strona WWW
 • marketing

Klienci adencja: A-Cademy

 • strona WWW
 • sklep WWW
 • marketing
 • identyfikacja wizualna

Quantera

 • identyfikacja wizualna

Klienci adencja: Human Skills

 • strona WWW
 • marketing
 • identyfikacja wizualna

Rekomendujemy firmę Adencja, jako zaufaną, rzetelną oraz profesjonalną agencję marketingową, z którą współpraca przyczynia się do rozwoju naszej firmy.

Zobacz referencje

Iwona Firmanty, właścicielka

Klienci adencja: Orpea

 • strona WWW

4 kroki do sukcesu...

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eius, beatae?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Natus voluptatem facilis cupiditate saepe? Eum provident quod accusantium inventore at quam sit dolore, architecto reprehenderit pariatur, placeat repellat molestias facere explicabo voluptatibus sint quis obcaecati magnam cupiditate, officia, velit ducimus doloremque neque eius. Maxime fugiat delectus nihil commodi optio, necessitatibus, architecto aspernatur esse atque ipsa obcaecati doloribus temporibus dolor nam quo.

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eius, beatae?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Natus voluptatem facilis cupiditate saepe? Eum provident quod accusantium inventore at quam sit dolore, architecto reprehenderit pariatur, placeat repellat molestias facere explicabo voluptatibus sint quis obcaecati magnam cupiditate, officia, velit ducimus doloremque neque eius. Maxime fugiat delectus nihil commodi optio, necessitatibus, architecto aspernatur esse atque ipsa obcaecati doloribus temporibus dolor nam quo.

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eius, beatae?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Natus voluptatem facilis cupiditate saepe? Eum provident quod accusantium inventore at quam sit dolore, architecto reprehenderit pariatur, placeat repellat molestias facere explicabo voluptatibus sint quis obcaecati magnam cupiditate, officia, velit ducimus doloremque neque eius. Maxime fugiat delectus nihil commodi optio, necessitatibus, architecto aspernatur esse atque ipsa obcaecati doloribus temporibus dolor nam quo.

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Eius, beatae?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Natus voluptatem facilis cupiditate saepe? Eum provident quod accusantium inventore at quam sit dolore, architecto reprehenderit pariatur, placeat repellat molestias facere explicabo voluptatibus sint quis obcaecati magnam cupiditate, officia, velit ducimus doloremque neque eius. Maxime fugiat delectus nihil commodi optio, necessitatibus, architecto aspernatur esse atque ipsa obcaecati doloribus temporibus dolor nam quo.

Odwaga
Transparentność
Zaufanie
Profesjonalizm
Życzliwość
Elastyczność

“Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Sapiente a deleniti molestiae quasi maxime sequi doloremque ipsa, unde minus at accusamus molestias, quaerat saepe facilis mollitia laborum.”.

Consectetur laborum Quasi maxime sequi

“Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Sapiente a deleniti molestiae quasi maxime sequi doloremque ipsa, unde minus at accusamus molestias, quaerat saepe facilis mollitia laborum.”.

Consectetur laborum Quasi maxime sequi

“Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Sapiente a deleniti molestiae quasi maxime sequi doloremque ipsa, unde minus at accusamus molestias, quaerat saepe facilis mollitia laborum.”.

Consectetur laborum Quasi maxime sequi

Consectetur amet

Lorem ipsum dolor

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Porro, eos! Error exercitationem modi excepturi alias consectetur totam provident nam, odio ab dolor, molestiae repudiandae voluptatem, sint perferendis dignissimos a qui!

Lorem ipsum dolor

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Porro, eos! Error exercitationem modi excepturi alias consectetur totam provident nam, odio ab dolor, molestiae repudiandae voluptatem, sint perferendis dignissimos a qui!

Lorem ipsum dolor

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Porro, eos! Error exercitationem modi excepturi alias consectetur totam provident nam, odio ab dolor, molestiae repudiandae voluptatem, sint perferendis dignissimos a qui!

Lorem ipsum dolor

Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Porro, eos! Error exercitationem modi excepturi alias consectetur totam provident nam, odio ab dolor, molestiae repudiandae voluptatem, sint perferendis dignissimos a qui!

4 kroki do sukcesu...

Explicabo ratione eligendi

Lorem ipsum, dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Mollitia doloribus culpa explicabo corporis, esse provident dolorum ex minima? Mollitia culpa maxime excepturi necessitatibus aut voluptate, officia tenetur quia repellendus dicta minus tempora enim omnis autem!

Zostań Partnerem ADENCJI

ARIA Development

Lorem ipsum dolor, sit amet, consectetur adipisicing elit. Explicabo ratione eligendi maiores voluptates culpa voluptate, fugiat impedit consequatur atque iure quia, debitis doloremque possimus ipsam officiis sequi in alias nobis animi quasi, commodi illo, at.

A-Cademy

Lorem ipsum dolor, sit amet, consectetur adipisicing elit. Explicabo ratione eligendi maiores voluptates culpa voluptate, fugiat impedit consequatur atque iure quia, debitis doloremque possimus ipsam officiis sequi in alias nobis animi quasi, commodi illo, at.

Quantera

Lorem ipsum dolor, sit amet, consectetur adipisicing elit. Explicabo ratione eligendi maiores voluptates culpa voluptate, fugiat impedit consequatur atque iure quia, debitis doloremque possimus ipsam officiis sequi in alias nobis animi quasi, commodi illo, at.

Orpea

Lorem ipsum dolor, sit amet, consectetur adipisicing elit. Explicabo ratione eligendi maiores voluptates culpa voluptate, fugiat impedit consequatur atque iure quia, debitis doloremque possimus ipsam officiis sequi in alias nobis animi quasi, commodi illo, at.

EIP Dynamics

Lorem ipsum dolor, sit amet, consectetur adipisicing elit. Explicabo ratione eligendi maiores voluptates culpa voluptate, fugiat impedit consequatur atque iure quia, debitis doloremque possimus ipsam officiis sequi in alias nobis animi quasi, commodi illo, at.

Unique ONE

Lorem ipsum dolor, sit amet, consectetur adipisicing elit. Explicabo ratione eligendi maiores voluptates culpa voluptate, fugiat impedit consequatur atque iure quia, debitis doloremque possimus ipsam officiis sequi in alias nobis animi quasi, commodi illo, at.

Consectetur amet

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Atque ut architecto hic ea, eius porro, consequuntur, rerum magnam, ad at laudantium laborum officiis omnis repudiandae eaque quaerat. Quas explicabo non placeat libero, nulla incidunt quisquam reprehenderit accusantium similique deserunt amet voluptatem tempore soluta quos earum ullam, assumenda, aliquam, perspiciatis provident.

„Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing, elit. Quidem obcaecati nulla neque alias sapiente, veritatis quam aliquam sed tempore doloribus.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Sint id illo sunt, expedita illum molestias impedit soluta recusandae omnis eveniet cumque nisi.”.

Ratione Eligendi
Consectetur laborum

 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!
 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!
 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!

Czytaj case study

„Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing, elit. Quidem obcaecati nulla neque alias sapiente, veritatis quam aliquam sed tempore doloribus.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Sint id illo sunt, expedita illum molestias impedit soluta recusandae omnis eveniet cumque nisi.”.

Ratione Eligendi
Consectetur laborum

 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!
 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!
 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!

Czytaj case study

„Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing, elit. Quidem obcaecati nulla neque alias sapiente, veritatis quam aliquam sed tempore doloribus.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Sint id illo sunt, expedita illum molestias impedit soluta recusandae omnis eveniet cumque nisi.”.

Ratione Eligendi
Consectetur laborum

 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!
 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!
 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!

Czytaj case study

„Lorem ipsum dolor sit, amet consectetur adipisicing, elit. Quidem obcaecati nulla neque alias sapiente, veritatis quam aliquam sed tempore doloribus.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Sint id illo sunt, expedita illum molestias impedit soluta recusandae omnis eveniet cumque nisi.”.

Ratione Eligendi
Consectetur laborum

 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!
 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!
 • Lorem, ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Dignissimos ut quibusdam modi, placeat asperiores!

Czytaj case study

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Ad commodi architecto optio perferendis beatae aliquid iure magni. Voluptatem, sint cupiditate earum explicabo perspiciatis et est tempore voluptatibus autem distinctio atque eveniet ratione assumenda non, molestiae quaerat saepe nobis soluta sunt? Sapiente esse est, laboriosam facilis exercitationem, quis omnis repudiandae maxime ratione, cum dolores sed neque unde fugiat quas. Laborum, voluptate nobis voluptatum nostrum nesciunt, amet cupiditate reiciendis magni doloribus sequi beatae quidem, molestias in iusto.

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Ad commodi architecto optio perferendis beatae aliquid iure magni. Voluptatem, sint cupiditate earum explicabo perspiciatis et est tempore voluptatibus autem distinctio atque eveniet ratione assumenda non, molestiae quaerat saepe nobis soluta sunt? Sapiente esse est, laboriosam facilis exercitationem, quis omnis repudiandae maxime ratione, cum dolores sed neque unde fugiat quas. Laborum, voluptate nobis voluptatum nostrum nesciunt, amet cupiditate reiciendis magni doloribus sequi beatae quidem, molestias in iusto.

Lorem ipsum dolor

Consectetur amet

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Atque ut architecto hic ea, eius porro, consequuntur, rerum magnam, ad at laudantium laborum officiis omnis repudiandae eaque quaerat. Quas explicabo non placeat libero, nulla incidunt quisquam reprehenderit accusantium similique deserunt amet voluptatem tempore soluta quos earum ullam, assumenda, aliquam, perspiciatis provident.

Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor
Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor Lorem ipsum dolor

4 kroki do sukcesu...

“To Ty oraz cele Twojej firmy są dla nas wyznacznikiem jakości. Każdego dnia dążymy do tego, aby usprawniać rozwiązania i pozwalać firmom osiągać wyższy poziom.

Dziękujemy, że z nami jesteście.”

Tomasz Jeziorski CEO Adencja

Consectetur amet

  Tomasz Jeziorski
  CEO Adencja

  Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing, elit. A quaerat consectetur voluptatem libero eaque officia

  Consectetur amet

  Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Atque ut architecto hic ea, eius porro, consequuntur, rerum magnam, ad at laudantium laborum officiis omnis repudiandae eaque quaerat. Quas explicabo non placeat libero, nulla incidunt quisquam reprehenderit accusantium similique deserunt amet voluptatem tempore soluta quos earum ullam, assumenda, aliquam, perspiciatis provident.

  Lorem, ipsum dolor sit amet.

  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Consectetur adipisicing dolor.

  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Lorem, ipsum dolor sit amet.

  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Consectetur adipisicing dolor.

  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Lorem, ipsum dolor sit amet.

  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Consectetur adipisicing dolor.

  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.
  • Lorem ipsum dolor, sit amet accusantium, earum elit.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Lorem, ipsum dolor sit amet.

  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.
  • Lorem ipsum dolor sit, amet, consectetur adipisicing elit.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Optio id, omnis magni adipisci odit velit dolores excepturi culpa quae. Tempora aspernatur nobis esse ducimus ea hic omnis voluptates porro saepe nam minus inventore ratione vero quam, sint molestias, perspiciatis.

  lorem ipsum

  dolor sit amet

  Optio id, omnis magni adipisci odit

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias? Voluptatibus alias similique eum culpa doloribus numquam quaerat tenetur temporibus. Recusandae ut tempora quidem ducimus fugit aliquid repellat beatae natus voluptatibus obcaecati, accusamus placeat.

  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias? Voluptatibus alias similique eum culpa doloribus numquam quaerat tenetur temporibus. Recusandae ut tempora quidem ducimus fugit aliquid repellat beatae natus voluptatibus obcaecati, accusamus placeat.

  Optio id, omnis magni adipisci odit

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias? Voluptatibus alias similique eum culpa doloribus numquam quaerat tenetur temporibus. Recusandae ut tempora quidem ducimus fugit aliquid repellat beatae natus voluptatibus obcaecati, accusamus placeat.

  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias? Voluptatibus alias similique eum culpa doloribus numquam quaerat tenetur temporibus. Recusandae ut tempora quidem ducimus fugit aliquid repellat beatae natus voluptatibus obcaecati, accusamus placeat.

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias? Voluptatibus alias similique eum culpa doloribus numquam quaerat tenetur temporibus. Recusandae ut tempora quidem ducimus fugit aliquid repellat beatae natus voluptatibus obcaecati, accusamus placeat.

  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?
  • Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias?

  Lorem, ipsum, dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quos, dolore, voluptas. Cum excepturi, optio neque alias? Voluptatibus alias similique eum culpa doloribus numquam quaerat tenetur temporibus. Recusandae ut tempora quidem ducimus fugit aliquid repellat beatae natus voluptatibus obcaecati, accusamus placeat.

  lorem ipsum

  dolor sit amet

  Tomasz Jeziorski

  Tomasz Jeziorski

  Tomek jest właścicielem firmy. Specjalizuje się głównie w programowaniu i kodowaniu. Posiada szeroką wiedzę z zakresu marketingu internetowego. W adencji dba o pozytywną atmosferę w zespole, nadzorując tym samym jego pracę

  Więcej

  Tomasz Jeziorski

  Tomasz Jeziorski

  Tomek jest właścicielem firmy. Specjalizuje się głównie w programowaniu i kodowaniu. Posiada szeroką wiedzę z zakresu marketingu internetowego. W adencji dba o pozytywną atmosferę w zespole, nadzorując tym samym jego pracę

  Więcej

  Tomasz Jeziorski

  Tomasz Jeziorski

  Tomek jest właścicielem firmy. Specjalizuje się głównie w programowaniu i kodowaniu. Posiada szeroką wiedzę z zakresu marketingu internetowego. W adencji dba o pozytywną atmosferę w zespole, nadzorując tym samym jego pracę

  Więcej

  Tomasz Jeziorski

  Tomasz Jeziorski

  Tomek jest właścicielem firmy. Specjalizuje się głównie w programowaniu i kodowaniu. Posiada szeroką wiedzę z zakresu marketingu internetowego. W adencji dba o pozytywną atmosferę w zespole, nadzorując tym samym jego pracę

  Więcej

  Tomasz Jeziorski

  Tomasz Jeziorski

  Tomek jest właścicielem firmy. Specjalizuje się głównie w programowaniu i kodowaniu. Posiada szeroką wiedzę z zakresu marketingu internetowego. W adencji dba o pozytywną atmosferę w zespole, nadzorując tym samym jego pracę

  Więcej

  Tomek #kochapiłkęnożnąponadwszystko. Jest właścicielem firmy, dlatego warto wiedzieć, że jego ulubioną drużyną piłkarską jest FC Barcelona. To zresztą ukochany zespół wszystkich w adencji. Jest perfekcjonistą. Wiadomo… biblioteczka ułożona alfabetycznie, w szafie ubrania kolorami, buty sezonami, ot co, standardzik. W życiu zawodowym jest równie dokładny i rzetelny, co klienci zdecydowanie sobie chwalą. Znajomi zwykli wołać na Tomka „king bruce lee karate mistrz”, nie tyle ze względu na jego upodobania muzyczne, co przez żółto-zielony pas karate w szafie.

   

  Luźne… dossier 🙂

  Nazwa ulubionej playlisty na Spotify:
  „Do biegania” oraz „Urodzinowa” 🙂

  Co ostatnio czytałeś?
  „Biblia copywritingu”, Dariusz Puzyrkiewicz

  Slogan, który promuję tę książkę jest po prostu genialny – „Słowo daję, zyski rosną”. WOW!

  Ulubione zajęcie po pracy:
  Sport, sport, sport, praktycznie w każdej postaci: od piłki nożnej i siatkówki, przez rower i cross-fit, aż po boks.

  Idol?
  Generalnie ciężko stwierdzić, bo co rozumiemy pod słowem IDOL? Niemniej, nie wdając się w szczegóły:

  sportowo: Leo Messi i Jakub Popiwczak.

  biznesowo, marketingowo: Tim Ferries, uwielbiam to co robią w agencji Social Tigers!

  życiowo: każdy uśmiechnięty i pozytywny człowiek 🙂

  Bałagan, chaos czy porządek:
  Każdy kto mnie zna, wie jak wygląda moje biurko! Porządek i harmonia!

  Yerba mate vs kawa?
  Do niedawna tylko kawa, od jakiegoś czasu yerba mate, a kawa od czasu do czasu!

  Tomek #kochapiłkęnożnąponadwszystko. Jest właścicielem firmy, dlatego warto wiedzieć, że jego ulubioną drużyną piłkarską jest FC Barcelona. To zresztą ukochany zespół wszystkich w adencji. Jest perfekcjonistą. Wiadomo… biblioteczka ułożona alfabetycznie, w szafie ubrania kolorami, buty sezonami, ot co, standardzik. W życiu zawodowym jest równie dokładny i rzetelny, co klienci zdecydowanie sobie chwalą. Znajomi zwykli wołać na Tomka „king bruce lee karate mistrz”, nie tyle ze względu na jego upodobania muzyczne, co przez żółto-zielony pas karate w szafie.

   

  Luźne… dossier 🙂

  Nazwa ulubionej playlisty na Spotify:
  „Do biegania” oraz „Urodzinowa” 🙂

  Co ostatnio czytałeś?
  „Biblia copywritingu”, Dariusz Puzyrkiewicz

  Slogan, który promuję tę książkę jest po prostu genialny – „Słowo daję, zyski rosną”. WOW!

  Ulubione zajęcie po pracy:
  Sport, sport, sport, praktycznie w każdej postaci: od piłki nożnej i siatkówki, przez rower i cross-fit, aż po boks.

  Idol?
  Generalnie ciężko stwierdzić, bo co rozumiemy pod słowem IDOL? Niemniej, nie wdając się w szczegóły:

  sportowo: Leo Messi i Jakub Popiwczak.

  biznesowo, marketingowo: Tim Ferries, uwielbiam to co robią w agencji Social Tigers!

  życiowo: każdy uśmiechnięty i pozytywny człowiek 🙂

  Bałagan, chaos czy porządek:
  Każdy kto mnie zna, wie jak wygląda moje biurko! Porządek i harmonia!

  Yerba mate vs kawa?
  Do niedawna tylko kawa, od jakiegoś czasu yerba mate, a kawa od czasu do czasu!

  Tomek #kochapiłkęnożnąponadwszystko. Jest właścicielem firmy, dlatego warto wiedzieć, że jego ulubioną drużyną piłkarską jest FC Barcelona. To zresztą ukochany zespół wszystkich w adencji. Jest perfekcjonistą. Wiadomo… biblioteczka ułożona alfabetycznie, w szafie ubrania kolorami, buty sezonami, ot co, standardzik. W życiu zawodowym jest równie dokładny i rzetelny, co klienci zdecydowanie sobie chwalą. Znajomi zwykli wołać na Tomka „king bruce lee karate mistrz”, nie tyle ze względu na jego upodobania muzyczne, co przez żółto-zielony pas karate w szafie.

   

  Luźne… dossier 🙂

  Nazwa ulubionej playlisty na Spotify:
  „Do biegania” oraz „Urodzinowa” 🙂

  Co ostatnio czytałeś?
  „Biblia copywritingu”, Dariusz Puzyrkiewicz

  Slogan, który promuję tę książkę jest po prostu genialny – „Słowo daję, zyski rosną”. WOW!

  Ulubione zajęcie po pracy:
  Sport, sport, sport, praktycznie w każdej postaci: od piłki nożnej i siatkówki, przez rower i cross-fit, aż po boks.

  Idol?
  Generalnie ciężko stwierdzić, bo co rozumiemy pod słowem IDOL? Niemniej, nie wdając się w szczegóły:

  sportowo: Leo Messi i Jakub Popiwczak.

  biznesowo, marketingowo: Tim Ferries, uwielbiam to co robią w agencji Social Tigers!

  życiowo: każdy uśmiechnięty i pozytywny człowiek 🙂

  Bałagan, chaos czy porządek:
  Każdy kto mnie zna, wie jak wygląda moje biurko! Porządek i harmonia!

  Yerba mate vs kawa?
  Do niedawna tylko kawa, od jakiegoś czasu yerba mate, a kawa od czasu do czasu!

  Tomek #kochapiłkęnożnąponadwszystko. Jest właścicielem firmy, dlatego warto wiedzieć, że jego ulubioną drużyną piłkarską jest FC Barcelona. To zresztą ukochany zespół wszystkich w adencji. Jest perfekcjonistą. Wiadomo… biblioteczka ułożona alfabetycznie, w szafie ubrania kolorami, buty sezonami, ot co, standardzik. W życiu zawodowym jest równie dokładny i rzetelny, co klienci zdecydowanie sobie chwalą. Znajomi zwykli wołać na Tomka „king bruce lee karate mistrz”, nie tyle ze względu na jego upodobania muzyczne, co przez żółto-zielony pas karate w szafie.

   

  Luźne… dossier 🙂

  Nazwa ulubionej playlisty na Spotify:
  „Do biegania” oraz „Urodzinowa” 🙂

  Co ostatnio czytałeś?
  „Biblia copywritingu”, Dariusz Puzyrkiewicz

  Slogan, który promuję tę książkę jest po prostu genialny – „Słowo daję, zyski rosną”. WOW!

  Ulubione zajęcie po pracy:
  Sport, sport, sport, praktycznie w każdej postaci: od piłki nożnej i siatkówki, przez rower i cross-fit, aż po boks.

  Idol?
  Generalnie ciężko stwierdzić, bo co rozumiemy pod słowem IDOL? Niemniej, nie wdając się w szczegóły:

  sportowo: Leo Messi i Jakub Popiwczak.

  biznesowo, marketingowo: Tim Ferries, uwielbiam to co robią w agencji Social Tigers!

  życiowo: każdy uśmiechnięty i pozytywny człowiek 🙂

  Bałagan, chaos czy porządek:
  Każdy kto mnie zna, wie jak wygląda moje biurko! Porządek i harmonia!

  Yerba mate vs kawa?
  Do niedawna tylko kawa, od jakiegoś czasu yerba mate, a kawa od czasu do czasu!

  Tomek #kochapiłkęnożnąponadwszystko. Jest właścicielem firmy, dlatego warto wiedzieć, że jego ulubioną drużyną piłkarską jest FC Barcelona. To zresztą ukochany zespół wszystkich w adencji. Jest perfekcjonistą. Wiadomo… biblioteczka ułożona alfabetycznie, w szafie ubrania kolorami, buty sezonami, ot co, standardzik. W życiu zawodowym jest równie dokładny i rzetelny, co klienci zdecydowanie sobie chwalą. Znajomi zwykli wołać na Tomka „king bruce lee karate mistrz”, nie tyle ze względu na jego upodobania muzyczne, co przez żółto-zielony pas karate w szafie.

   

  Luźne… dossier 🙂

  Nazwa ulubionej playlisty na Spotify:
  „Do biegania” oraz „Urodzinowa” 🙂

  Co ostatnio czytałeś?
  „Biblia copywritingu”, Dariusz Puzyrkiewicz

  Slogan, który promuję tę książkę jest po prostu genialny – „Słowo daję, zyski rosną”. WOW!

  Ulubione zajęcie po pracy:
  Sport, sport, sport, praktycznie w każdej postaci: od piłki nożnej i siatkówki, przez rower i cross-fit, aż po boks.

  Idol?
  Generalnie ciężko stwierdzić, bo co rozumiemy pod słowem IDOL? Niemniej, nie wdając się w szczegóły:

  sportowo: Leo Messi i Jakub Popiwczak.

  biznesowo, marketingowo: Tim Ferries, uwielbiam to co robią w agencji Social Tigers!

  życiowo: każdy uśmiechnięty i pozytywny człowiek 🙂

  Bałagan, chaos czy porządek:
  Każdy kto mnie zna, wie jak wygląda moje biurko! Porządek i harmonia!

  Yerba mate vs kawa?
  Do niedawna tylko kawa, od jakiegoś czasu yerba mate, a kawa od czasu do czasu!