Portfolio

portfolio
Clinica Uśmiechu

Clinica Uśmiechu to firma działająca na rynku tarnogórskim i oferująca swoim Klientom pełen zakres usług stomatologicznych. Właściciel Clinicy, Pan Jakub Ligarski, zwrócił się do nas z prośbą o pomoc w prowadzeniu profilu na Facebooku. Wytyczyliśmy strategię komunikacji w tym medium i teraz z sukcesem ją realizujemy.

portfolio
Wrzos

Poszukiwanie idealnego wypoczynku nad morzem to nie lada wyzwanie. Ośrodek Wrzos oferuje swoim klientom aż 300 miejsc noclegowych rozlokowanych w nowoczesnych apartamentach, domkach oraz pokojach. Aby jednak trafić do jeszcze większej grupy klientów, kompleks potrzebował nowej strony WWW oraz obsługi z zakresu marketingu internetowego.

portfolio
ChupaCabra

ChupaCabra to sklep internetowy z odzieżą sportową z… charakterem. “Co się niedoćwiczy, to się dowygląda” – tak brzmi motto firmy i trzeba przyznać, że idealnie oddaje w pełni wyjątkowy styl ubrań. Skoro odzież ChupaCabra wyraża wyjątkowość, indywidualny i niepowtarzalny styl, to przecież sklep i strona też muszą!

portfolio
Dobra Kiełbasa

DobraKielbasa.pl to portal stworzony z myślą o kulinarnych pasjonatach. Od początku jego istnienia, we współpracy z MÓW Studio Reklamy, zajmujemy się jego kompleksową obsługą – przeprowadziliśmy kilkanaście akcji marketingowych, obsługując je wspólnie od A do Z. Stworzyliśmy także stronę WWW oraz sklep internetowy.

portfolio
Łazienki Murlowscy

Łazienki Murlowscy to miejsce, gdzie każdy skompletuje całe wyposażenie łazienki i podejmie najlepsze aranżacyjne decyzje. To tu można stworzyć funkcjonalną łazienkę od A do Z. Ideą marki jest pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji – od wstępnych pomysłów, po projekt, wizualizację 3D, na wykonaniu i montażu skończywszy.

portfolio
FYI

Z Panem Szymonem poznaliśmy się jeszcze w 2011 roku, na znanym branżowym forum internetowym. Szybko odnaleźliśmy wspólny język i postanowiliśmy podjąć współpracę. Pierwsza strona, którą zbudowaliśmy dla FYI była tylko impulsem do dalszych działań, które trwają do dziś.

portfolio
CityBar

CityBar to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy amator pysznych przekąsek znajdzie coś dla siebie. Nowa witryna WWW musiała dopasować się do dynamicznego klimatu baru – miało być przejrzyście i niezawodnie, a jednocześnie z niemożliwym do podrobienia smakiem.

portfolio
Platforma Izolacji

Platforma Izolacji powstała na kanwie 13-letniego doświadczenia jej właściciela. Filozofia biznesu Platformy to najniższa cena połączona z błyskawiczną dostawą. Wspólnie wypracowaliśmy nową identyfikację wizualną, sklep internetowy, a także mocno działamy w zakresie marketingu internetowego.

portfolio
Kadek

Firma Kadek posiada niesamowitą, ponad 15-letnią tradycję. Jest jedną z pierwszych firm, która produkowała jelita uszlachetnione. Naszym celem było stworzenie nowej strony internetowej w oparciu o technologię RWD, która dodatkowo miała zobrazować siłę, jakość i dynamizm marki.

portfolio
Loake

Niekwestionowany lider w dziedzinie ekskluzywnych butów męskich. Buty Loake noszą mężczyźni we wszystkich zakątkach świata, w tym również w Polsce. My z okazji otwarcia następnych salonów marki w naszym kraju (Katowice i Poznań), przygotowaliśmy dla nich bannery graficzne, spójne z całą koncepcją firmy.

portfolio
Monumenta

Monumenta Universitatis Varsoviensis to seria publikacji jubileuszowych przygotowana przez Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego z okazji 200 urodzin uczelni UW. Okrągły jubileusz potrzebuje odpowiedniej oprawy także w Internecie! Cel był jasny: niestandardowa strona WWW,  na której będą mogli online przeczytać 12 obszernych e-booków.

portfolio
Amlex

Punktualność i odpowiednia lokalizacja biura pomogły nam w zdobyciu tego zlecenia. Do tej pory udało nam się wypracować ponad 10 projektów graficznych dla marek z portfolio firmy Amlex (centra budowlane oraz ogrodowe). Na bieżąco wspieramy Klienta w zakresie marketingu internetowego.

portfolio
Business Everywhere

Business Everywhere to firma szkoleniowa, której podstawę stanowią szkolenia o tematyce zarządzania, integrowania i rozwijania zespołów. Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji, firma postanowiła zupełnie zmienić swoją identyfikację wizualną i rozpocząć nowy etap.

portfolio
Zdrowe Soczewki

Zdrowe Soczewki to znany zespół specjalistów, który od wielu lat dba o nasze oczy – a także ich modną oprawę. W adencji zajęliśmy się promocją ich usług (AdWords + GDN) oraz wykreowaliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie można poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kupowania oraz użytkowania soczewek kontaktowych (LandingPage + FB).

portfolio
Gabinet dietetyczny Anna Orzeł

Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł od lat z sukcesem pomaga pacjentom odchudzającym się. Choć firma cieszy się zasłużoną renomą, do umocnienia jej pozycji na rynku niezbędny był jeszcze jeden element – nowa strona internetowa. W adencji zaproponowaliśmy Pani Ani koncepcję witryny, która idealnie wpisuje się w potrzeby Klientów.

portfolio
KAMAX

KAMAX to kolejny już z międzynarodowych Klientów, który zdecydował się na nasze doświadczenie oraz kreatywne podejście. Firma planowała wejście na polski rynek – stąd niezbędna była nowa strona internetowa, przybliżająca jej działalność oraz szeroką, specjalistyczną ofertę.

portfolio
Fotolampy

Innowacyjny produkt potrzebuje świetnego sklepu. Kierując się tą zasadą, przygotowaliśmy responsywny sklep WWW z dedykowanymi modułami, dostosowanymi do potrzeb branży oraz Klienta. Dołożyliśmy do tego spójną identyfikację wizualną, a teraz całą moc i wiedzę wkładamy w działania e-marketingowe.

portfolio
BestForHome

Wyjątkowe dodatki do domu, które odmienią każde wnętrze? Oto specjalność BestForHome! Firma w swojej ofercie posiada niezwykle bogaty wybór wieszaków do domu, pełniących zarówno funkcje dekoracyjne, jak i praktyczne. Zróżnicowany asortyment potrzebował jednak spójnej identyfikacji wizualnej, nowego sklepu WWW oraz wsparcia z zakresu marketingu internetowego.

portfolio
AGMA Kuchnie

AGMA Kuchnie istnieje na rynku już ponad 10 lat. Jest to prężnie działająca firma spod Trójmiasta, która zajmuje się kompleksowym wyposażeniem kuchni. Postanowiliśmy stworzyć dla firmy witrynę, która będzie pasowała do misji firmy – połączyliśmy dobry design oraz najnowsze trendy z technologią RWD i funkcjonalnością UX.

portfolio
Vixen

Pani Paulina trafiła do nas z rekomendacji. Przyczynił się do tego znajomy właściciela – Tomka, z którym wspólnie kopali piłkę. W ramach współpracy zrealizowaliśmy stronę WWW w technologii Responsive Web Design oraz zaproponowaliśmy dodatkowo opcję pozycjonowania strony.

portfolio
QuantERA

Na początku 2017 roku udało nam się wygrać konkurs na logo całego projektu QuantERA. Minimalistyczny charakter propozycji oraz idealne spełnienie warunków konkursowego briefu – to właśnie te czynniki sprawiły, że dziś QuantERA funkcjonuje przystrojona w adencyjne barwy.

portfolio
Alfa Elektro

Alfa Elektro to doskonale znana na śląskim rynku hurtownia, która od ponad 20 lat zaopatruje klientów w niezbędne artykuły elektrotechniczne i elektryczne. Nasze drogi zetknęły się w momencie, gdy firma zdecydowała się postawić na działania z zakresu e-marketingu.

Zobacz wszystkie realizacje pogrupowane w działy