AGMA Kuchnie

HISTORIA

AGMA Kuchnie istnieje na rynku już ponad 10 lat. Jest to prężnie działająca firma spod Trójmiasta, która zajmuje się kompleksowym wyposażeniem kuchni, łącząc dobry design z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu zabudowy kuchennej, ale wykonuje także zabudowy wnęk, meble łazienkowe i biurowe.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Współpraca przy tym projekcie, rozpoczęła się od kontaktu z zaprzyjaźnioną firmą MÓW Studio Reklamy. Okazało się, że AGMA Kuchnie posiada stronę internetową, ale jest ona przestarzała i nie odpowiada nowym potrzebom. Właścicielom firmy zależało na odświeżeniu wizerunku. Postanowiliśmy stworzyć taką witrynę, która będzie pasowała do misji firmy – połączyliśmy dobry design oraz najnowsze trendy z technologią RWD i funkcjonalnością UX. Teraz witryna internetowa odzwierciedla założenia firmy i wpływa na spójność wizerunku marki.

Ponad 10

lat na rynku

Ponad 5

idei na homepage

15

makiet

9

kategorii ofertowych

REALIZACJA

W ramach współpracy przy projekcie AGMA Kuchnie zrealizowaliśmy dla naszego Klienta stronę internetową w technologii RWD. Odpowiadaliśmy za projekt graficzny, programowanie oraz testowanie witryny.

 

ZAKRES PRAC

Przykładowe realizacje