Alfa Elektro

HISTORIA

Alfa Elektro to doskonale znana na śląskim rynku hurtownia, która od ponad 20 lat zaopatruje klientów w niezbędne artykuły elektrotechniczne i elektryczne. Nasze drogi zetknęły się w momencie, gdy firma zdecydowała się postawić na działania z zakresu e-marketingu – gwarantujące dotarcie do nowych grup Klientów oraz skuteczne umocnienie relacji z dotychczasowymi odbiorcami.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Firma Alfa Elektro trafiła do naszej agencji przez stronę internetową. Pierwsze rozmowy rozpoczęło serię konsultacji, podczas których szukaliśmy optymalnego rozwiązania dla jeszcze lepszego funkcjonowania marki w Internecie. Liczne negocjacje przyniosły zamierzony efekt – w trakcie rozmów udało się wypracować koncepcję, która zachwyciła firmę, a w rezultacie przełożyła się również na większe zaangażowanie Klientów.

24

mailingi

2

grupy docelowe

5

wstępnych koncepcji

2

wysyłki w miesiącu

REALIZACJA

Podobnie jak w przypadku pozostałych realizacji, filarem naszego działania było poznanie potrzeb oraz oczekiwań Klienta, a następnie uporządkowanie ich w formie briefu. To właśnie na jego podstawie przygotowaliśmy serię 5 koncepcji, spośród których wybrano finalną wersję projektu. Rezultat naszej pracy? Seria zoptymalizowanych 24 mailingów, otwierająca nowe możliwości komunikacji.

 

ZAKRES PRAC

  • marketing internetowy: cykliczny mailing.
Alfa Elektro
Alfa Elektro

Przykładowe realizacje