Amlex

HISTORIA

Być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie – można śmiało rzec w tym przypadku. Nasza współpraca z firmą Amlex zaczęła się dzięki… odpowiedniej lokalizacji naszego biura. Prezes firmy przemierzając centrum Tarnowskich Gór, zauważył nasze flagi i zainteresowany wstąpił na “rozmowę przy kawie”. Okazało się, że szuka wykonawcy dla swoich marek w sferze Internetu. Później odbyliśmy kolejne, owocne spotkania, podczas których omawialiśmy następne etapy współpracy.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Jaką cechą wygraliśmy projekty? Punktualnością :) Na kolejne, drugie z rzędu spotkanie dotarliśmy idealnie na czas. Usłyszeliśmy wówczas bardzo mądre zdanie: “Kto jest na czas – szanuje mój czas i zdobywa moje zaufanie”. Tak rozpoczęła się nasza współpraca, podczas której zrealizowaliśmy ponad 10 wymagających projektów graficznych oraz nieustannie wspieramy Klienta w sferze marketingowej.

12

projektów

4

marki

100%

zadowolenia

60

godzin spotkań

REALIZACJA

W ramach współpracy, realizujemy dla Klienta nie tylko prace graficzne, ale także programistyczne (programujemy wszystkie strony i sklepy) i przede wszystkim konsultingowe. Doradzamy w sferze marketingu internetowego, szczególnie w zakresie działań SEO i SEM. Udało nam się wspólnymi siłami, zaprojektować nowoczesne identyfikacje wizualne dla marek z portfolio firmy, w tym także reklamy w prasie.

 

ZAKRES PRAC

  • identyfikacja wizualna: logo, ulotka, banner, reklama w prasie, projekty graficzne stron WWW, projekty graficzne sklepów internetowych,
  • marketing internetowy: SEO,
  • konsulting i doradztwo w zakresie e-Marketingu,
  • kompleksowa budowa sklepu internetowego w technologii RWD
    (baulando.com).
Amlex
Amlex
Amlex
Amlex
Amlex
Amlex

"Punktualność to nie tylko jedna pozytywna cecha firmy adencja. Cenię ich szczególnie za wsparcie i rzetelną ocenę. Jak przychodzę z pomysłem lub projektem, zawsze doradzą i pokażą rzetelne analizy. Pani Ewa jest mistrzem w swoich graficznym fachu. Podczas każdej z rozmów z Panem Tomkiem zbieram nowe, ciekawe doświadczenia marketingowe, które z sukcesem wdrażam w biznesowe życie." - Pan Fabian, właściciel

Przykładowe realizacje