BestForHome

HISTORIA

Wyjątkowe dodatki do domu, które odmienią każde wnętrze? Oto specjalność BestForHome! Firma w swojej ofercie posiada niezwykle bogaty wybór wieszaków do domu, pełniących zarówno funkcje dekoracyjne, jak i praktyczne. Zróżnicowany asortyment potrzebował jednak spójnej identyfikacji wizualnej, nowego sklepu WWW oraz wsparcia z zakresu marketingu internetowego. I to właśnie pole, gdzie swojej wiedzy użyczyli nasi adencyjni specjaliści.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Współpracę z BestForHome rozpoczęliśmy dzięki rekomendacji jednego z naszych klientów. Każde takie polecenie to dla nas wielkie wyróżnienie – i nie inaczej było tym razem! Do projektu przystąpiliśmy więc tuż po wstępnych konsultacjach, podczas których Klienci określili swoje potrzeby i oczekiwania względem nowej witryny WWW. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, udało nam się przedstawić propozycje w pełni dopasowane do dynamiki i filozofii marki.

1

spójna komunikacja

100%

kompleksowość działań

150

produktów na start

8

kategorii produktowych

REALIZACJA

Liczne konsultacje pozwoliły nam na dopracowanie szczegółowego planu działania. Nie tylko stworzyliśmy nowy, funkcjonalny sklep WWW, ale i zadbaliśmy o właściwy marketing internetowy, przejmując działania z zakresu Social Media, pozycjonowania oraz AdWords. Zaproponowaliśmy także zupełnie nową identyfikację wizualną, która podkreśla charakter marki oraz wyróżnia ją na tle innych działalności na rynku. Rezultat? Klasyczny design i pełna funkcjonalność – tak, aby maksymalnie uatrakcyjnić zakupy wszystkim korzystającym z bestforhome.pl.

 

ZAKRES PRAC

  • identyfikacja wizualna: rebranding logo, wizytówki, papier firmowy, ulotka DL, wkładka do paczki, szablon allegro,
  • packshoty – zdjęcia produktowe,
  • marketing internetowy: SEO, AdWords, GDN (bannery), Zakupy Google, doradztwo marketingowe,
  • kompleksowe prowadzenie profilu na Facebooku wraz z kampanią FB Ads:
    (facebook.com/bestforhome),
  • kompleksowa budowa sklepu internetowego w technologii RWD
    (bestforhome.pl).
BestForHome
BestForHome
BestForHome
BestForHome

"Firma Adencja wykonała dla nas sklep internetowy, a także prowadzi dla nas kampanię rozwojowo-promocyjną. Trafiliśmy do Adencji dzięki poleceniu znajomego i chyba lepiej nie mogliśmy trafić :). Rzetelna pomoc w każdej sytuacji dzięki której nasze życie stało się o wiele prostsze. W każdej sytuacji można liczyć na pomoc i to na każdym etapie współpracy. Sklep działa a promowanie odnosi coraz lepsze efekty. Gorąco i szczerze polecam!" - Pan Tomek, właściciel.

Przykładowe realizacje