Business Everywhere

HISTORIA

Firma Business Everywhere istnieje na rynku od ponad 6 lat i zajmuje się projektami szkoleniowymi w zakresie zarządzania, integrowania i rozwijania zespołów oraz warsztatami w zakresie rozwoju szeroko rozumianych kompetencji interpersonalnych. Pomysł na stworzenie nowej strony WWW był wynikiem dezaktualizacji poprzedniej strony oraz potrzeby zmiany wizerunku firmy w związku z jej rozwojem.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Współpracę z Business Everywhere rozpoczęliśmy dzięki rekomendacji naszego stałego klienta. Na podstawie spotkań oraz wielu przeprowadzonych rozmów z właścicielem ustaliliśmy, jak wyjść na przeciw potrzebom biznesu i znaleźć niestandardowe rozwiązanie. Dzięki temu nasz zespół, w trakcie burzy mózgów, stworzył key visual, który stanowił podstawę systemu identyfikacji wizualnej.

2

koncepcje graficzne

6

koncepcji logo

8

działów w ofercie

2

makiety strony WWW

REALIZACJA

Współpraca z firmą Business Everywhere wymagała sporej dawki kreatywności oraz nietuzinkowego podejścia. Dzięki niemu stworzyliśmy key visual, który opiera się na filozofii firmy oraz nawiązuje do oferowanych usług. W oparciu o zamysł graficzny powstały pozostałe materiały poligraficzne identyfikujące markę.

 

ZAKRES PRAC

  • kompletna identyfikacja wizualna: logo, key visual, wizytówki, papier firmowy, teczka, prospekt szkoleń,
  • projekt graficzny strony WWW.

Przykładowe realizacje