ChupaCabra

HISTORIA

ChupaCabra to nowa marka na polskim rynku odzieżowym (start: połowa 2015 roku). Odzież sportowa ChupaCabra łączy styl i aktywność. Firma nie szuka kompromisów. Stawia zarówno na wysoką jakość oraz komfort noszenia produktów, jak i na świetny, charakterny styl. Jak mawiają twórcy marki – “robimy szalone projekty, które przykuwają wzrok”. We współpracy ze studiem graficznym OsiemZero, stworzyliśmy sklep internetowy wraz ze stroną informacyjną.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Dzięki naszej współpracy ze studiem graficznym OsiemZero, marka ChupaCabra zawitała w Internecie. Od początku, kiedy przedstawiciel Chupy zgłosił się do nas, wiedzieliśmy, że to będzie ‘projekt z charakterem’. Nasze pierwotne domysły potwierdziły się, gdy tylko otrzymaliśmy pierwsze materiały graficzne oraz zdjęcia produktów. Skoro odzież ChupaCabra wyraża wyjątkowość, indywidualny i niepowtarzalny styl, to przecież sklep i strona też muszą :).

1

niepowtarzalny styl

2015

rok powstania

ponad 20

widoków do zakodowania

100%

indywidualny projekt

REALIZACJA

Wraz z OsiemZero ustaliliśmy koncepcję, funkcjonalność i główne składowe sklepu oraz strony, na podstawie profilu branży, klienta, a przede wszystkim na podstawie oferowanych produktów. Następnie, po otrzymaniu materiałów ze studia, przystąpiliśmy do programowania całości, oczywiście z zachowaniem technologii RWD, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

 

ZAKRES PRAC

"Idealnie. W punkt!" - właściciele ChupaCabra

Przykładowe realizacje