CityBar

HISTORIA

CityBar to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy amator pysznych przekąsek znajdzie coś dla siebie. Stale rosnąca popularność lokalu sprawiła jednak, że dotychczasowy projekt strony przestał odpowiadać potrzebom właścicieli oraz klientów. Nowa witryna WWW musiała więc dopasować się do dynamicznego klimatu baru – miało być przejrzyście i niezawodnie, a jednocześnie z niemożliwym do podrobienia smakiem.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Choć do współpracy z firmą CityBar doszło przypadkowo, wynik tego spotkania w pełni usatysfakcjonował obie strony. Podczas pierwszych konsultacji zaprezentowaliśmy projekt, który idealnie trafił w gusta Klienta, dlatego też w ekspresowym tempie nastąpiło wdrożenie strony WWW – w wersji, która dziś z sukcesem współtworzy spójny wizerunek marki w Internecie.

5

dni – realizacja

100%

RWD

50m

odległość firm

0

poprawek

REALIZACJA

Współpracę z CityBar rozpoczęliśmy od ustalenia ogólnego kształtu zmian. Wiedzieliśmy, że projekt musi być nie tylko czytelny, ale i niezwykle intuicyjny – tak, aby nawet największy głodomór odnalazł niezbędne informacje na temat menu czy godzin otwarcia. Rezultat naszych działań to funkcjonalna, przejrzysta strona WWW w technologii RWD, z szybkim dostępem do wszystkich najważniejszych danych.

 

ZAKRES PRAC

CityBar

Przykładowe realizacje