Clinica Uśmiechu

HISTORIA

Clinica Uśmiechu to lokalna tarnogórska firma, która oferuje swoim klientom szerokim zakres usług stomatologicznych. Właściciel, Pan Jakub, założył ją w 2011 roku i od tego czasu dokłada wszelkich starań, by skutecznie rozwijać działalność. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz sercu, które wkłada w swoją pracę, szybko zdobył rzeszę zadowolonych pacjentów.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Pan Jakub trafił do nas z rekomendacji, po rzetelnym sprawdzeniu naszego portfolio. Podczas pierwszego spotkania okazało się, że nasz nowy Klient działa sprawnie, jest bardzo konkretny i tego samego oczekuje od nas. Pan Jakub przyznał, że Clinica Uśmiechu, rozpoczęła prowadzenie profilu na Facebook’u, ale potrzebuje w tym temacie naszego wsparcia. Chodziło nie tylko o samo przygotowywanie postów, ale także wyznaczenie strategii, spójną i dedykowaną komunikację, szybkość reakcji oraz lokalne promowanie na FB. Omówiliśmy specyfikę branży, wyznaczyliśmy cele, jakie chcemy osiągnąć i zabraliśmy się do działania!

3 341

nowych fanów

23

serie postów

5 maja 2016

start współpracy

4 096

średni zasięg postu

REALIZACJA

W ramach współpracy z Clinicą Uśmiechu przejęliśmy pieczę nad ich profilem na Facebook’u, co obejmuje pełen zakres prac: strategię komunikacji na FB, przygotowanie postów (copy&design), interakcję z fanami, promowanie lokalne firmy wraz z promocją postów za pomocą FB Ads. W ramach dodatkowego zlecenia, zajmujemy się także pozycjonowaniem strony WWW.

 

ZAKRES PRAC

  • kompleksowe prowadzenie profilu na Facebooku wraz z kampanią FB Ads:
    (facebook.com/ClinicaUsmiechu24),
  • kompleksowa obsługa marketingowa: pozycjonowanie (SEO), kampanie Google Ads, kreacja akcji marketingowych,
  • kompleksowe (copy&design) aktualizowanie i administrowanie stroną WWW:
    (klinikausmiechu24.pl).
Klinika Uśmiechu
Klinika Uśmiechu
Clinica Uśmiechu Case Study
Clinica Uśmiechu
Clinica Uśmiechu
Clinica Uśmiechu

"Polecam wszystkim. Fachowe podejście, ciekawe pomysły i współpraca na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony z usług agencji." - Pan Jakub Ligarski

Przykładowe realizacje