Dobra Kiełbasa

HISTORIA

DobraKielbasa.pl to portal stworzony z myślą o kulinarnych pasjonatach. Od początku jego istnienia, we współpracy z MÓW Studio Reklamy, zajmujemy się jego kompleksową obsługą. Serwis ma na celu promocję idei prawdziwej polskiej kiełbasy oraz zdrowego odżywiania, angażując przy tym amatorów, hobbystów oraz profesjonalistów wyrobów kiełbasianych i wędliniarskich. Z biegiem czasu do portalu dołączył sklep, w którym można się zaopatrzyć w niezbędne do produkcji swojskich wyrobów produkty i urządzenia. Swoją bogatą ofertą, niebanalnymi przepisami oraz jedyną na świecie kiełbasopedią portal podbija serca i żołądki Polaków.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Współpracę z Dobrą Kiełbasą rozpoczęliśmy w 2011 roku. Skontaktował się z nami wówczas przedstawiciel agencji MÓW i opowiedział o projekcie. Trochę podyskutowaliśmy o tym ‘viralu’, ustaliliśmy pewne cele i strategie rozwoju. Stopniowo wprowadziliśmy markę na szerokie wody internetowego morza, służąc naszą wiedzą oraz doradztwem w sprawach marketingu. Teraz wiemy, że był to strzał w 10.

Ponad 25 tys.

fanów na FB

6

lat współpracy

Ponad 12

akcji marketingowych

Tysiące

przepisów

REALIZACJA

Wraz z MÓW Studio Reklamy przeprowadziliśmy kilkanaście akcji marketingowych, obsługując je wspólnie od A do Z. W ostatnim czasie, stworzyliśmy zupełnie nowy layout sklepu, który na celu miał wyróżnienie marki na tle branży. Zadbaliśmy o design zgodny z najnowszymi trendami oraz o wysokiej jakości funkcjonalność. Wykreowaliśmy niebanalny projekt, który od razu spodobał się naszym Klientom.

 

ZAKRES PRAC

  • kompleksowa budowa sklepu internetowego w technologii RWD
    (sklep.dobrakielbasa.pl),
  • kompleksowa budowa i administracja portalu internetowego w technologii RWD
    (dobrakielbasa.pl),
  • kampania marketingowa: GDN, okresowy mailing, okolicznościowe LP,
  • przygotowywanie materiałów graficznych,
  • wsparcie i doradztwo w zakresie mediów społecznościowych: Facebook.

Przykładowe realizacje