Fotolampy

HISTORIA

Doceniając fakt, że światło odgrywa istotną rolę w życiu każdego człowieka, Pan Tomek wpadł na nowatorski pomysł. Jako pierwszy w Polsce stworzył Fotolampę, której design daje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jednak po pewnym czasie prowadzenia działalności firma podjęła decyzję o zmianie starego sklepu na nowy. Impulsem do tego działania był fakt, że ówczesny sklep nie spełniał założeń funkcjonalnych (uboga szata graficzna, brak responsywności, ograniczenia funkcjonalne, itp.).

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Pan Tomasz trafił do nas za pośrednictwem innej współpracującej z nami firmy. Od razu udało nam się znaleźć wspólny język. Szybko okazało się, że dostrzegamy te same problemy ówczesnego sklepu, a także mamy podobną wizję, w jaki sposób powinien on funkcjonować. Jako główny cel wyznaczyliśmy sobie kreację spójnego wizerunku, który będzie odpowiadał branży, w jakiej działa firma. Jednocześnie postanowiliśmy totalnie zmienić sklep – stare rozwiązania wyrzuciliśmy do kosza i pomogliśmy Panu Tomkowi stworzyć nową, funkcjonalną, przyjazną Klientowi witrynę.

5

projektów logo

4

typy produktów

600 produktów

5

dedykowanych modułów

REALIZACJA

W ramach współpracy z firmą Fotolampy stworzyliśmy zupełnie nowy sklep WWW w technologii Responsive Web Design. Zależało nam na wykreowaniu strony funkcjonalnej i użytecznej, która zachęci Klienta do kupna, ale też poruszanie po niej, zapadnie mu w pamięć jako przyjemne doświadczenie. Dodaliśmy mnóstwo udogodnień w postaci: dedykowanej wyszukiwarki po kolorach i motywach, opcje projektów indywidualnych, czy chociażby spejcalne grupy Klientów z adekwatnymi rabatami i promocjami. Stworzyliśmy również nowe logo, a także papier firmowy. Na prośbę Klienta zajęliśmy się też fanpage’em. Fotolampy stały się dla nas swoistym Mont Everestem, na który udało nam się z sukcesem wspiąć.

 

ZAKRES PRAC

  • identyfikacja wizualna: logo, papier firmowy,
  • marketing internetowy: SEO, SEM, Facebook,
  • kompleksowa budowa sklepu internetowego w technologii RWD
    (fotolampy.pl).
Fotolampy
Fotolampy
Fotolampy
Fotolampy
Fotolampy

Przykładowe realizacje