FYI

HISTORIA

Firma FYI powstała w 2008 roku i specjalizuje się szeroko rozumianej branży nieruchomości. W swoim portfolio marek posiada: FYI RE Independent Censultants – konsultanci rynku nieruchomości mieszkaniowych, FYI Real Estate – profesjonalna agencja nieruchomości oraz FYI Commercial Consulting – konsultanci rynku powierzchni B2B. Firma postanowiła nie zamykać się na Klientów online, stąd pomysł na realizację projektów stron internetowych oraz marketing internetowy.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Z Panem Szymonem poznaliśmy się jeszcze w 2011 roku, na znanym branżowym forum internetowym. Szybko odnaleźliśmy wspólny język i postanowiliśmy podjąć współpracę. Nasze pierwsze spotkanie biznesowe było bardzo kreatywne i właśnie dzięki niemu wypracowaliśmy wspólną ideę całego projektu. Pierwsza strona, którą zbudowaliśmy dla FYI była tylko impulsem do dalszych działań, które trwają do dziś.

ponad 6

lata współpracy

3

strony WWW

4

marki

ponad 17

newsletterów

REALIZACJA

W ramach realizacji projektu FYI stworzyliśmy stronę www.grupafyi.pl, www.fyicc.pl oraz stronę www.fyi.com.pl – która została została zbudowana w technologii Responsive Web Design. Dodatkowo tworzyliśmy kampanię e-mail marketingową i newsletter – które przygotowywaliśmy zarówno od strony graficznej, jak i od strony treści. Sam Pan Szymon podkreślił rolę marketingu w działaniach sprzedażowych w Internecie – bez niego trudno jest dotrzeć do wybranej grupy docelowej.

 

ZAKRES PRAC

„Sam fakt trwającej nieustannie od roku 2011 roku współpracy jest swego rodzaju referencją dla adencji. Warto jednak podkreślić tu wartość czynnika ludzkiego, który przecież zawsze odgrywa najważniejszą role w każdym wspólnym działaniu. Mam tu na myśli szybkość i jakość w rozwiązywaniu problemów oraz fachowe rady zespołu.” - Pan Szymon z FYI

Przykładowe realizacje