Gabinet dietetyczny Anna Orzeł

HISTORIA

Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł od lat z sukcesem pomaga pacjentom odchudzającym się oraz tym borykającym się z różnymi chorobami dieto zależnymi, rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym żywieniem. Choć firma cieszy się zasłużoną renomą, do umocnienia jej pozycji na rynku niezbędny był jeszcze jeden element – nowa strona internetowa. W adencji zaproponowaliśmy Pani Ani nową koncepcję witryny, która nie tylko zaprasza do świata zbilansowanej diety, ale i przedstawia działalność firmy oraz znacząco polepsza komunikację z Klientem.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Do naszej agencji pani Ania trafiła dzięki rekomendacjom zadowolonych klientów. Współpracę rozpoczęliśmy od konsultacji, podczas których wspólnie z zespołem zastanawialiśmy się nad najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Liczne spotkania oraz rozmowy, a także analiza bieżących potrzeb firmy, pozwoliła nam w końcu stworzyć projekt nowej strony – wyjątkowej i funkcjonalnej przestrzeni w sieci, gdzie prym wiedzie filozofia zdrowego żywienia.

5

typów makiet

6

projektów graficznych

100%

wsparcia posprzedażowego

3

formy komunikacji

REALIZACJA

Bogate doświadczenie, a także uznanie i zaufanie ze strony Klientów sprawiły, że dziś Gabinet Dietetyczny Anna Orzeł to jeden z liderów swojej branży na całym Śląsku. Naszym zadaniem było przełożenie tego wyróżnienia na język WWW w lekki, otwarty sposób – tak, aby uniknąć nieprzystępnej aury czy standardowych rozwiązań widywanych na stronach innych dietetyków. Zamierzony efekt udało się osiągnąć dzięki połączeniu przejrzystego designu z nowoczesną formą, które doskonale odzwierciedliło filozofię marki. Ważnym elementem nowej strony stały się również zdjęcia z codziennego życia firmy.

 

ZAKRES PRAC

Gabinet dietetyczny Anna Orzeł
Gabinet dietetyczny Anna Orzeł
Gabinet dietetyczny Anna Orzeł

"Wykonanie i projekt strony internetowej są naprawdę solidne. Strona została wykonana dokładnie tak jak chciałam, co zawdzięczam bardzo swobodnemu i przyjemnemu kontaktowi z firmą, a także rzetelnemu wywiadowi na pierwszym spotkaniu. Poza tym strona WWW działa sprawnie, szybko, jest przejrzysta, a dodatkowym jej atutem jest dobre pozycjonowanie oraz ciekawe elementy graficzne." - Pani Ania Orzeł

Przykładowe realizacje