KAMAX

HISTORIA

KAMAX to globalna marka, pod szyldem której kryje się produkcja oraz projekt matryc do walcowania praktycznie wszystkich rodzajów gwintów. Firma planowała wejście na polski rynek – stąd niezbędna była nowa strona internetowa, przybliżająca jej działalność oraz szeroką, specjalistyczną ofertę. Nasza agencja podjęła się wykonania zarówno nowej witryny WWW, jak i dostępnego w wersji offline katalogu produktów.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Firma KAMAX to kolejny już z międzynarodowych Klientów, który zdecydował się na nasze doświadczenie oraz kreatywne podejście. Do adencji trafiła dzięki naszej stronie internetowej – i już pierwsze rozmowy pozwoliły nam przypuszczać, że w kwestii koncepcji rozumiemy się bez słów. Przewidywania okazały się jak najbardziej trafione!

2

fabryki

8

krajów

100%

responsywności

40

typów narzędzi

REALIZACJA

Naszym głównym założeniem było stworzenie przejrzystej strony WWW, która oprócz standardowej funkcji informacyjnej pomogłaby także zbudować wizerunek firmy oraz umocnić jej pozycję na rynku. W tym celu postawiliśmy na dobrze sprawdzone rozwiązania – na bazie szczegółowych konsultacji stworzyliśmy projekt, a następnie zoptymalizowaliśmy go pod szczegółowe potrzeby przyszłych odbiorców. Dzięki takiemu działaniu strona wyróżnia się nie tylko funkcjonalnością, ale i zaskakuje intuicyjnym układem.

 

ZAKRES PRAC

  • identyfikacja wizualna: wizytówki, katalog firmowy,
  • marketing internetowy: SEO, GDN (bannery),
  • kompleksowa budowa strony WWW w technologii RWD
    (kamax-tools.pl).
KAMAX
KAMAX
KAMAX

Przykładowe realizacje