Łazienki Murlowscy

UNIVERSE VENTURES

 

1. KTO NAS WYSŁAŁ NA MISJĘ?

W kosmiczną podróż wysłała nas lokalna znana marka – Łazienki Murlowscy. To miejsce, gdzie każdy skompletuje całe wyposażenie łazienki i podejmie najlepsze aranżacyjne decyzje. To tu można stworzyć funkcjonalną łazienkę od A do Z. Ideą marki jest pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji – od wstępnych pomysłów, po projekt, wizualizację 3D, na wykonaniu i montażu skończywszy.

 

2. CEL NASZEJ MISJI?

Nowa, odświeżona i w pełni funkcjonalna STRONA INTERNETOWA! Nie od dzisiaj wiemy, że odpowiednia witryna, jest nie tylko podstawą biznesu, ale również kluczem do sukcesu.

3. JAKI CHARAKTER MIAŁA NASZA PODRÓŻ?

Naszym podstawowym celem było stworzenie witryny, która będzie przejrzysta i funkcjonalna, ale jednocześnie wizualnie ciekawa. Zależało nam, żeby w jak najprostszy sposób zakomunikować użytkownikom, jak szeroką usługę oferuje marka. Obsługa klienta na każdym etapie realizacji łazienki – od A do Z – nie jest standardem, a Łazienki Murlowscy mogą pochwalić się nie tylko znakomitym i oryginalnym asortymentem, ale także doskonałym zespołem fachowców z dużą wiedzą i wyczuciem stylu. Jednocześnie, istotnym było stworzenie witryny lepiej dopasowanej do dzisiejszego użytkownika sieci i umożliwienie szybkiego zapoznania się z ogromnym zasobem dotychczas wykonanych projektów łazienek.

 

4. DLACZEGO UDALIŚMY SIĘ W Tę KOSMICZNĄ PODRÓŻ?

Klient funkcjonuje na rynku już bardzo długo i jak każdy świadomy przedsiębiorca, wie, że biznes nie może stać w miejscu, a za najnowszymi trendami nie podąża jedynie w kwestii designu wnętrz łazienek. W końcu przyszedł czas również na nowy design strony internetowej! W końcu WWW to część składowa wizerunku firmy, dlatego powinna wyrażać styl i charakter marki. Stąd decyzja, by zupełnie zmienić ówczesną stronę internetową.

3

etapy makietowania

12

widoków graficznych

3

dedykowane rozwiązania

4

miesiące prac

5. CO NAS SPOTKAŁO PO DRODZE?

Żeby zrealizować wyznaczony cel musieliśmy się udać w kilka kosmicznych lotów! Od spotkań, moodboard’ów, makiet i wstępnych prototypów strony, które kładły nacisk na funkcjonalność, aż po ostateczne projekty graficzne, kodowanie i testowanie! W celu realizacji misji eksploracyjnych poza orbitę okołoziemską działaliśmy w oparciu o zasady responsive design – w dzisiejszych czasach bez nich ani rusz – optymalizacji pod kątem SEO, a także w oparciu o system CMS WordPress. W finalnym efekcie wykorzystaliśmy lekkie animacje oraz niestandardowy układ boxów, dzięki którym całość nabrała dynamizmu oraz barwnej estetyki.

 

MISSION ACCOMPLISHED!

Nowoczesna, funkcjonalna strona, która dzięki odpowiednim zabiegom (przy makietowaniu i kodowaniu) pod kątem SEO, dużo łatwiej i skuteczniej się pozycjonuje. A i Klienci odwiedzający doceniają warstwę użyteczności i czytelności treści.

 

ZAKRES PRAC

Realizacja strony WWW- Łazienki Murlowscy
Realizacja strony WWW- Łazienki Murlowscy
Realizacja strony WWW- Łazienki Murlowscy
Realizacja strony WWW- Łazienki Murlowscy

"Współpraca od początku wyglądała owocnie i przebiegała bezproblemowo. Panowie zaproponowali rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb, jednocześnie pamiętając by strona wpisywała się w najnowsze trendy i rozwiązania techniczne. Wykazali się pomysłowością oraz cierpliwością."

Przykładowe realizacje