Loake

HISTORIA

Niekwestionowany lider w dziedzinie ekskluzywnych butów męskich, a od 2007 roku także oficjalny dostawca obuwia na dwór królowej Elżbiety II. Loake z rodzinnej działalności przemienił się w międzynarodowy fenomen, którego wyjątkowe wyroby zachwycają już kolejne pokolenie Klientów. Buty Loake noszą mężczyźni we wszystkich zakątkach świata, w tym również w Polsce – z okazji otwarcia następnych salonów marki w naszym kraju (Katowice i Poznań), przygotowaliśmy dla nich bannery graficzne, spójne z całą koncepcją firmy.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Współpracę z Loake rozpoczęliśmy dzięki rekomendacji – fakt, że adencyjne usługi wybrała tak znamienita marka, był dla nas wielkim wyróżnieniem! Prace nad projektem ruszyły już w trakcie przeprowadzania pierwszych rozmów oraz konsultacji, dzięki czemu mogliśmy przygotować 4 wstępne wersje projektu. Następnie, po ustaleniu wszystkich niezbędnych szczegółów, udało się wyłonić propozycję, której charakter najbardziej oddawał ducha firmy.

4

wstępne projekty

ponad 20

materiałów graficznych

2

nowe salony

100%

spójnego wizerunku

REALIZACJA

Podstawą naszej pracy jest rozmowa oraz chęć zrozumienia potrzeb klientów. Nie inaczej było i tym razem – to właśnie dzięki licznym konsultacjom udało się stworzyć projekt, który w pełni spełnił wszystkie oczekiwania firmy oraz idealnie zharmonizował się z resztą jej marketingowych działań. Ważnym elementem było również podkreślenie najwyższej jakości, która wyróżnia Loake pośród innych propozycji na rynku. Finalnie bannery, funkcjonujące zarówno w wersji online, jak i na ulicach miast, nawiązują do założeń marki – dominuje więc staranne dopracowanie szczegółów oraz klasyczny design.

 

ZAKRES PRAC

  • materiały graficzne: bannery GDN, bannery Facebook, bannery do galerii (plakaty, pylony).
Loake
Loake
Loake

Przykładowe realizacje