Wrzos

HISTORIA

Poszukiwanie idealnego wypoczynku nad morzem to nie lada wyzwanie. Ośrodek Wrzos oferuje swoim klientom aż 300 miejsc noclegowych rozlokowanych w nowoczesnych apartamentach, domkach oraz pokojach – a to wszystko w towarzystwie wielu dodatkowych atrakcji, takich jak basen czy kort tenisowy. Aby jednak trafić do jeszcze większej grupy klientów, kompleks potrzebował nowej strony WWW oraz obsługi z zakresu marketingu internetowego. Tak właśnie doszło do pierwszego spotkania z adencją!

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Współpracę z ośrodkiem Wrzos rozpoczęliśmy od stworzenia nowej strony WWW. Już wstępne rozmowy pokazały, że łączy nas chęć do nieustannego rozwoju oraz poszerzania zakresu usług – stąd wprowadzenie kolejnych udogodnień było jedynie kwestią czasu. Wspólnie z Klientem ustaliliśmy cele i oczekiwania względem funkcjonowania marki w Internecie, a następnie przystąpiliśmy do działania. Efekt? Nie tylko nowa strona WWW, ale i odświeżenie layoutu systemu rezerwacji oraz opracowanie spójnej strategii marketingowej!

300

miejsc noclegowych

100%

zadowolenia Klienta

0,15 zł

śr. CPC

1,62 zł

koszt mikro konwersji

REALIZACJA

Początkowo naszym zadaniem było stworzenie witryny WWW. Zaproponowane przez nas zmiany spotkały się z dużym entuzjazmem Klienta, co otworzyło drzwi do dalszych modyfikacji. Dziś adencja odpowiada za wszystkie szczegóły strategii marketingowej, takie jak pozycjonowanie czy kampania AdWords – wszystko po to, aby jeszcze skuteczniej docierać do nowych Klientów, a tych stałych obsługiwać na jeszcze wyższym poziomie.

 

ZAKRES PRAC

  • marketing internetowy: SEO, AdWords, GDN (bannery), doradztwo marketingowe,
  • kompleksowa budowa strony internetowej w technologii RWD
    (osrodekwrzos.pl),
  • odświeżenie layoutu systemu rezerwacji
    (rezerwacje.osrodekwrzos.pl).
Wrzos
Wrzos
Wrzos

Przykładowe realizacje