Platforma Izolacji

HISTORIA

Po latach pracy w branży budowlanej Pan Wojtek postawił wszystko na jedną kartę i stworzył własną markę. Efektem tej inicjatywy jest firma Platforma Izolacji, która zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości wełny mineralnej, styropianu oraz ekranów akustycznych.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Pan Wojtek trafił do nas z rekomendacji, w momencie, kiedy jego firma zdążyła postawić już pierwsze kroki. Posiadał wówczas logo, ale nie był z niego w 100% zadowolony. Miał również świadomość, jak bardzo istotny jest spójny system identyfikacji wizualnej firmy. Wspólnie uznaliśmy, że warto przeprojektować logo oraz dopracować całokształt wizerunku.

8

prototypów logo

4

typy produktów

13

lat doświadczenia

5

partnerów

REALIZACJA

W ramach realizacji projektu dla Platformy Izolacji przeprojektowaliśmy logo oraz stworzyliśmy materiały poligraficzne stanowiące spójny i pełny system identyfikacji wizualnej. Dobra komunikacja z Panem Wojtkiem pozwoliła nam na znalezienie satysfakcjonujących rozwiązań w bardzo krótkim czasie. Realizacja niestandardowej formy zamówienia towaru w sklepie internetowym była nie lada wyzwaniem, które udało się podjąć i skutecznie oraz efektywnie wypełnić.

 

ZAKRES PRAC

  • identyfikacja wizualna: logo, wizytówki, papier firmowy, teczka, koperty, stopka mailowa, szablon zamówienia, szablon aukcji na allegro.pl, ulotka A4, projekt reklamy w prasie,
  • marketing internetowy: SEO, SEM, mailing,
  • kompleksowa budowa sklepu internetowego w technologii RWD
    (platformaizolacji.pl).

"Świetna komunikacja ze wszystkimi członkami zespołu zaowocowała odnalezieniem bardzo satysfakcjonujących rozwiązań. Dzięki pomysłom oraz konstruktywnym uwagom adencji udało się osiągnąć zamierzony cel w bardzo szybkim czasie." - Wojtek, właściciel

Przykładowe realizacje