Vixen

HISTORIA

Pani Paulina Czaicka jest tłumaczem przysięgłym z wieloletnim stażem. Specjalizuje się w tłumaczeniach przysięgłych oraz zwykłych, koncentrując się na języku angielskim. Pomysł na stworzenie zupełnie nowej strony WWW był wynikiem dezaktualizacji poprzedniej strony oraz wewnętrznej potrzeby zmiany firmy obsługującej sam serwis.

PIERWSZY KONTAKT Z KLIENTEM

Pani Paulina trafiła do nas z rekomendacji. Przyczynił się do tego znajomy właściciela agencji – Tomka, z którym wspólnie kopali piłkę. Pani Paulina to bardzo delikatna i sympatyczna osoba, która nie wstydzi się pytać, jeśli czegoś nie wie. To bardzo ceniona cecha, szczególnie u osób, które prowadzą swój własny biznes. Naszym celem było stworzenie strony, która będzie intuicyjna i wręcz banalnie prosta dla użytkownika. Pani Paulinie zależało także na nietuzinkowym layoucie strony.

6

makiet WWW

100%

zadowolonych klientów

TOP10

w Google

3

projekty graficzne

REALIZACJA

W ramach współpracy przy projekcie Vixen zrealizowaliśmy stronę WWW w technologii Responsive Web Design. Ze względu na oczekiwania klientów, których obsługuje Pani Paulina, strona musiała być mobilna. Stale konsultując się z klientką budowaliśmy strukturę danych, dobieraliśmy zdjęcia i tworzyliśmy cały layout. Zaproponowaliśmy dodatkowo opcję pozycjonowania strony. Dzięki tym działaniom, poza wysoką pozycją w wyszukiwarce Google, Pani Paulina ma również sporo nowych klientów.

 

ZAKRES PRAC

  • projektowanie graficzne: wizytówka, plakat A2, outdoor,
  • kompleksowa budowa strony WWW w technologii RWD
    (www.vixen-tlumaczenia.pl),
  • pozycjonowanie (SEO).
Vixen

„Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją internetową - adencja. Niewątpliwie należy zauważyć wyjątkowo indywidualne podejście do Klienta ze strony agencji. Czułam i nadal czuję, że mogę prosić o radę, i pomoc w każdej chwili. Dodatkowo dzięki pozycjonowaniu zaoferowanemu przez agencję, nie mogę narzekać na brak Klientów.” - Pani Paulina z VIXEN

Przykładowe realizacje