"Uwielbiamy kreować nowe skuteczne rozwiązania na rynku interaktywnym. Nie zawsze musi to być coś super innowacyjnego. Najważniejsze, żeby było skuteczne i realizowało postawione założenia/cele."

Tomasz Jeziorski
właściciel

Kim jesteśmy?

Wszystko zaczęło się w 2010 roku w Tarnowskich Górach. Wtedy właśnie Tomek zdecydował, że zacznie dzielić się z innymi swoją pasją do programowania i założył swoją firmę.

Adencja to nie tylko tworzenie stron i sklepów internetowych, to także kreowanie wizerunku w Internecie, reklama oraz wsparcie Klientów we wszystkich pomysłach na promocję. Nasza agencja współpracuje wyłącznie z ekspertami z danej dziedziny: począwszy od specjalistów zajmujących się SEO, poprzez programistów, grafików, skończywszy na fachowcach w materii reklamy, promocji i public relations.

Po co to robimy?

Nie od dziś wiadomo, że szeroko rozumiany biznes i handel przenosi się do wirtualnej rzeczywistości. My w tym świecie czujemy się doskonale i z przyjemnością wprowadzamy do niego kolejnych Klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm. Pragniemy zaspokajać i wychodzić naprzeciw ich potrzebom w świecie marketingu internetowego. Priorytetem dla nas jest zadowolenie wszystkich naszych Klientów – wszystko co robimy, robimy z myślą o nich.

Unikalna Wartość Sprzedaży – co możemy Ci dać, a u innych nie znajdziesz.

Indywidualne podejście do każdego Klienta. Uważamy, że nie korporacje robią interesy, tylko ludzie. A my uwielbiamy ludzi! Traktujemy Klientów jak partnerów – zależy nam na tym, aby odnieśli sukces. Wtedy i my go odnosimy.

Stuart Henderson kiedyś słusznie zauważył, że „prowadzenie biznesu bez reklamy, jest jak puszczanie oczka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy”, dlatego oferujemy usługi kompleksowe. W zależności od potrzeb Klienta, analizujemy rynek, tworzymy odpowiednią witrynę i wdrażamy wybrane, dopasowane narzędzia marketingu internetowego.

Nie chcesz by Twoja strona WWW/Facebook/działania marketingowe wyglądały jak dawny słup z ogłoszeniami, którego nikt nie chce czytać? Zacznij realizować swoje cele biznesowe.

Firma Adencja wykonała dla nas sklep internetowy a także prowadzi dla nas kampanię rozwojowo-promocyjną . Trafiliśmy do Adencji dzięki poleceniu znajomego i chyba lepiej nie mogliśmy trafić 🙂

zespół Best For Home

Agencja zajęła się kompleksowo całym zagadnieniem IT-marketingu.
Nasza współpraca z Adencją ma charakter ciągły, w tej chwili kończą realizować nasz kolejny projekt.

Wojciech Paliga - właściciel Platforma Izolacji

Fachowo, szybko i solidnie – z pełną odpowiedzialnością polecam – sukces murowany!!

zespół OW WRZOS
poznaj nas

to my!

Tomasz Jeziorski

Tomek jest właścicielem firmy. Specjalizuje się głównie w programowaniu i kodowaniu. Posiada szeroką wiedzę z zakresu marketingu internetowego. W adencji dba o pozytywną atmosferę w zespole, nadzorując tym samym jego pracę

Więcej

Ewa Strózik - Hędrzak

Ewa jest grafikiem. W adencji zajmuje się wszystkim, co wymaga opracowania kreacji graficznej, od identyfikacji wizualnej oraz grafik reklamowych, po projektowanie stron WWW.

Więcej

Aneta Laskowska-Pala

Aneta jest specjalistką ds. marketingu. W adencji zajmuje się social media i content marketingiem. Z wykształcenia dziennikarz, kulturoznawca i politolog. Lubi zgłębiać swoją wiedzę i poszerzać horyzonty. Odpowiedzialna, zaangażowana, pełna entuzjazmu i zapału do pracy! Swoje doświadczenie zdobywała w firmach z branży e-commerce, horeca, sektorze nieruchomości i agencji marketingowej.

Więcej

Dawid Kroteniuk

W wielkiej korporacji pewnie miałby stanowisko Account Manager. W adencji czasami myśli kreatywnie, czasami marketingowo zadziała, a czasami z Klientem porozmawia. Doświadczenie zdobywał pracując w dużych firmach, nie tylko z branży IT i ICT, ale również w firmach technologicznych.

Więcej

Kamil Maj

Z wykształcenia inżynier informatyk. Pasjonat HTML/ CSS/ JS. Programista patrzący także na estetykę i to nie tylko kodu:) W przeciwieństwie do Tomka kompletnie nie interesuje się sportem. W wolnych chwilach lubi zagrać w CS:GO. Miłośnik dwóch kółek. Wyznaje zasadę, że albo robić coś dokładnie albo nie robić wcale.

Więcej

Tomek #kochapiłkęnożnąponadwszystko. Jest właścicielem firmy, dlatego warto wiedzieć, że jego ulubioną drużyną piłkarską jest FC Barcelona. To zresztą ukochany zespół wszystkich w adencji. Jest perfekcjonistą. Wiadomo… biblioteczka ułożona alfabetycznie, w szafie ubrania kolorami, buty sezonami, ot co, standardzik. W życiu zawodowym jest równie dokładny i rzetelny, co klienci zdecydowanie sobie chwalą. Znajomi zwykli wołać na Tomka „king bruce lee karate mistrz”, nie tyle ze względu na jego upodobania muzyczne, co przez żółto-zielony pas karate w szafie.

 

Luźne… dossier 🙂

Nazwa ulubionej playlisty na Spotify:
„Do biegania” oraz „Urodzinowa” 🙂

Co ostatnio czytałeś?
„Biblia copywritingu”, Dariusz Puzyrkiewicz

Slogan, który promuję tę książkę jest po prostu genialny – „Słowo daję, zyski rosną”. WOW!

Ulubione zajęcie po pracy:
Sport, sport, sport, praktycznie w każdej postaci: od piłki nożnej i siatkówki, przez rower i cross-fit, aż po boks.

Idol?
Generalnie ciężko stwierdzić, bo co rozumiemy pod słowem IDOL? Niemniej, nie wdając się w szczegóły:

sportowo: Leo Messi i Jakub Popiwczak.

biznesowo, marketingowo: Tim Ferries, uwielbiam to co robią w agencji Social Tigers!

życiowo: każdy uśmiechnięty i pozytywny człowiek 🙂

Bałagan, chaos czy porządek:
Każdy kto mnie zna, wie jak wygląda moje biurko! Porządek i harmonia!

Yerba mate vs kawa?
Do niedawna tylko kawa, od jakiegoś czasu yerba mate, a kawa od czasu do czasu!

Ewa jest grafikiem. W adencji zajmuje się wszystkim, co wymaga opracowania kreacji graficznej, od identyfikacji wizualnej oraz grafik reklamowych, po projektowanie stron WWW. Swoje umiejętności rozwijała podczas studiów, które zakończyła dyplomem z komunikacji wizualnej. Ewa to osobowość o dwóch obliczach. W pracy bardzo konkretna, poza nią – z głową w chmurach. Kocha zwierzęta i wysokie obcasy. Swoje artystyczne pokłady energii najchętniej pożytkuje dekorując wnętrza, tworząc rękodzieło artystyczne, a ostatnio odnawiając meble. Niecierpliwa z zasady. Lubi biegać dla relaksu, choć uprawia też #bieganinęwpracy.

 

Luźne… dossier 🙂

Gotowanie czy jedzenie?
Zdecydowanie jedzenie 🙂

Ulubione książki:
Kryminały i literaturę psychologiczną… Choć w długiej kolejce czeka także pozycja Stephen’a Hawking’a

Plany na najbliższy czas wolny?
Więcej ruchu, więcej książek i więcej West Coast Swing’a

Jak hajs wydawać, to na…
Wszystko, co związane z wystrojem wnętrz… choć niestety powierzchnia mieszkania nie pozwala mi na rozwinięcie skrzydeł w pełni!

Wygrywam milion w totka i…
Głowa podpowiada – inwestycja. Serce podpowiada – podróże 🙂

Miłośniczka kultury – uwielbia teatr, muzykę (zwłaszcza tę „doświadczaną” na żywo), festiwale (muzyczne, teatralne) i wernisaże. Marzy jej się udział w koncercie Florence & The Machine. Uwielbia góry – ich klimat, kontakt z naturą, otwartość ludzi i noclegi w schronisku! Nic tak dobrze nie smakuje, jak pomidorowa lub pierogi z jagodami jedzone w bacówce, z widokiem na górskie szlaki!

 

Dossier
…proszę bardzo 🙂

Trzy książki, która zapadły Ci w pamięci?
„Netflix. To się nigdy nie uda” M. Randolpha, „Harda” E. Cherezińskiej i „Pierwszy krok w chmurach” M. Hłasko.

Spektakl, który wywarł na Tobie największe wrażenie?
„Upiór w Operze” w Teatrze Roma, zdecydowanie! Cudowny musical, pełen emocji, które zostają w serduchu jeszcze długo po spektaklu!

Najbardziej wzruszający film jaki ostatnio widziałaś?
„Cudowny chłopak” – dawno żaden film tak mnie nie wzruszył. Morze łez zostało wylane!

Popisowe danie?
Tarta ze szpinakiem, fetą i kurczakiem i chlebek bananowy z żurawiną.

Plany na najbliższy wolny czas?
Książka – w kolejce czeka „Sapiens. Od zwierząt do bogów” Y.N. Harari’ego, nauka tkania makatek (krosno i włóczki już przygotowane 😉 ) i wyjazd w góry – koniecznie z noclegiem w schronisku!

Dawid to jedyny ustatkowany pracownik firmy. Ma żonę, trójkę dzieci i permanentny uśmiech na twarzy. Swoje pozytywne usposobienie manifestuje za pomocą garderoby, która obfituje we wszystkie kolory świata. Istnieje jednak coś, co jest w stanie Dawida rozzłościć i jest to lenistwo, i ignorancja ludzi. Lubi wędkować z synem i gawędzić o polityce. Urodzony przedsiębiorca.

 

Luźne… dossier 🙂

Podróż życia:
Stany, 2007, Work & Travel

Największa duma?
Trójka synów: Borys, Maks i Leon!

Kolorowa koszula czy jednokolorowy garnitur:
Kolorowa koszula do jednokolorowego garnituru 🙂

Największa Twoja zaleta?
Easy-going! Chill, bejbe, Chill 🙂

Czym urzekłeś swoją Żonę?
Generalnie takie tam… Taniec, poczucie rytmu i luz!

Z wykształcenia inżynier informatyk. Pasjonat HTML/ CSS/ JS. W przeciwieństwie do Tomka kompletnie nie interesuje się sportem. W wolnych chwilach lubi zagrać w CS:GO. Miłośnik dwóch kółek. Pedantyczny charakter – geometria na biurku ma znaczenie! Wyznaje zasadę, że albo robić coś dokładnie albo nie robić wcale. Dla niego jeden piksel robi różnicę. Interesuje się motoryzacją, a co za tym idzie – sam naprawia swój samochód 🙂 Niekwestionowany miłośnik zwierząt, szczególnie Yorków.

 

Luźne… dossier 🙂

Porządek czy chaos?
Oczywiście, że porządek.

Samochód czy motor?
Oczywiście, że motor!

Schabowy czy Pizza?
Oczywiście, że pizza!

Telewizor czy wycieczka?
Oczywiście, że wycieczka!

Windows czy macOS?
Oczywiście, że macOS!

Android czy iOS?
Oczywiście, że iOS!