O nas

Kim jesteśmy?

Wszystko zaczęło się w 2010 roku w Tarnowskich Górach. Wtedy właśnie Tomek zdecydował, że zacznie dzielić się z innymi swoją pasją do programowania i założył swoją firmę.

Adencja to nie tylko tworzenie stron i sklepów internetowych, to także kreowanie wizerunku w Internecie, reklama oraz wsparcie Klientów we wszystkich pomysłach na promocję. Nasza agencja współpracuje wyłącznie z ekspertami z danej dziedziny: począwszy od specjalistów zajmujących się SEO, poprzez programistów, grafików, skończywszy na fachowcach w materii reklamy, promocji i public relations.

Po co to robimy?

Nie od dziś wiadomo, że szeroko rozumiany biznes i handel przenosi się do wirtualnej rzeczywistości. My w tym świecie czujemy się doskonale i z przyjemnością wprowadzamy do niego kolejnych Klientów. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm. Pragniemy zaspokajać i wychodzić naprzeciw ich potrzebom w świecie marketingu internetowego. Priorytetem dla nas jest zadowolenie wszystkich naszych Klientów – wszystko co robimy, robimy z myślą o nich.

Unikalna Wartość Sprzedaży – co możemy Ci dać, a u innych nie znajdziesz.

Indywidualne podejście do każdego Klienta. Uważamy, że nie korporacje robią interesy, tylko ludzie. A my uwielbiamy ludzi! Traktujemy Klientów jak partnerów – zależy nam na tym, aby odnieśli sukces. Wtedy i my go odnosimy.

Stewart Handerson kiedyś słusznie zauważył, że „prowadzenie biznesu bez reklamy, jest jak puszczanie oczka do dziewczyny po ciemku. Nikt poza nami nie wie, co robimy”, dlatego oferujemy usługi kompleksowe. W zależności od potrzeb Klienta, analizujemy rynek, tworzymy odpowiednią witrynę i wdrażamy wybrane, dopasowane narzędzia marketingu internetowego.