adencja

Wybrane projekty

Przy ponad 200 projektach nie jesteśmy w stanie zaprezentować wszystkich realizacji. Dokonaliśmy więc krótkiego wyboru.

Enjoy!

My Sweet Room

realizacjesklepy WWW

My Sweet Room to sklep z kompleksowym wyposażeniem pokoi dla dzieci. To wyjątkowy, dziecięcy WSZECHŚWIAT, dzięki któremu rodzice mogą stworzyć piękne i przemyślane wnętrze dla swojej pociechy. Otwierając stacjonarną wersję salonu, właścicielki od razu wiedziały, że chcą z prędkością komety pojawić się ze swoim asortymentem również w sieci. Tak też się stało! Wraz z uruchomieniem sklepu stacjonarnego, powstała również fantastyczna przestrzeń w Internecie!

Więcej

QuantERA

identyfikacjarealizacje

NCN - niczym kosmiczna NASA - jest agencją powołaną do wspierania działalności naukowej. NCN zajmuje się m.in. nadzorowaniem działania projektu QuantERA, który obejmuje badania dotyczące technologii kwantowych. Gdy podjęto decyzję o powstaniu tego projektu, zaistniała konieczność stworzenia dla niego identyfikacji wizualnej.

Więcej

CO2Art

marketingrealizacje

CO2Art to firma z branży akwarystycznej, która zajmuje się sprzedażą profesjonalnego sprzętu i akcesoriów CO2. To nie jest zwykły sklep, ale nade wszystko społeczność, miejsce, gdzie można zaczerpnąć sporo inspiracji i poznać innych miłośników akwarystyki, nierzadko z całego świata. W CO2Art, podobnie jak na stacji kosmicznej, nie ma podziałów na narodowości – tutaj liczy się po prostu wspólny cel i pasja!

Więcej

Łazienki Murlowscy

realizacjestrony WWW

Łazienki Murlowscy to przestrzeń, gdzie każdy – i to z kosmiczną prędkością - skompletuje całe wyposażenie łazienki i podejmie najlepsze aranżacyjne decyzje. To tu można stworzyć funkcjonalną łazienkę od A do Z, której finalny efekt może wystrzelić nas z radości na orbitę! Ideą marki jest pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji – od wstępnych pomysłów, po projekt, wizualizację 3D, na wykonaniu i montażu skończywszy.

Więcej

Platforma Izolacji

identyfikacjarealizacjesklepy WWW

Po latach pracy w branży budowlanej nasz Klient postawił wszystko na jedną kartę i stworzył własną markę. Efektem tej inicjatywy jest firma Platforma Izolacji, która zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości wełny mineralnej, styropianu, płyt warstwowych, płyt cementowo-wiórowych i innych materiałów izolacyjnych.

Więcej

ARIA Development

marketingrealizacje

ARIA Development to prężnie rozwijająca się firma deweloperska, która prowadzi swoje inwestycje na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości. Spółka zajmuje się budową nowoczesnych i funkcjonalnych osiedli, które dzięki innowacyjnym technologiom i pomysłowym rozwiązaniom – prawie jak kometa Hale-Bopp'a - wyróżniają się na tle innych lokalnych inwestycji.

Więcej

Clinica Uśmiechu

marketingrealizacjestrony WWW

Clinica Uśmiechu to nowoczesne Centrum Stomatologii i Medycyny, które mieści się w Tarnowskich Górach. Placówka oferuje swoim Klientom nie tylko szeroki zakres usług stomatologicznych, ale również dodatkowe usługi, tj.: logopedię, fizjoterapię i pediatrię. To prawdziwa stacja kosmiczna: dysponuje najnowszym sprzętem, profesjonalną pracownią RTG i oferuje nowoczesne metody leczenia. Pracuje tam liczna, ponad trzydziestoosobowa załoga cenionych specjalistów!

Więcej

SEO ZGRED

realizacjestrony WWW

ZGRED.pl to strona utworzona i prowadzona przez Pana Pawła Gontarka. Jest on niewątpliwie – niczym Neil Armstrong w branży kosmicznej - jednym z pionierów na polskim rynku zajmującym się SEO i SEM, dlatego współpraca z tak doświadczoną i znaczącą osobą była dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją!

Więcej

OW Wrzos

marketingrealizacjestrony WWW

Ośrodek Wrzos to kompleks wypoczynkowo-wczasowy położony w Sianożętach nad Morzem Bałtyckim. Oferuje swoim klientom aż 300 miejsc noclegowych rozlokowanych w nowoczesnych apartamentach, domkach oraz pokojach, a to wszystko w towarzystwie wielu dodatkowych atrakcji. Ośrodek jest niewątpliwie jedną z perełek wśród miejscowości nad Bałtykiem. To doskonałe miejsce do odpoczynku i zabawy na świeżym powietrzu, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Więcej

SzymMar

realizacjestrony WWW

SzymMar to marka o ugruntowanej pozycji na rynku. W końcu może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem! Firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i produkcją elementów reklamy wizualnej. Poziom tych projektów zachwyca i sięga najdalszej galaktyki! Marka opiera działalność na innowacyjnych technologiach i nowoczesnych rozwiązaniach, dbając jednocześnie o estetykę i jakość wykonania, tak istotną w tej branży!

Więcej

MAIN

realizacjestrony WWW

MAIN to marka, która oferuje zupełnie nową – wręcz kosmiczną - jakość rozwiązań cloudowych dla firm! To również część prężnie działającej na rynku Grupy EIP. Spółka posiada własne ośrodki Data Center w Warszawie. Dzięki własnym serwerowniom – niczym w prawdziwym kosmodromie - ma całkowitą kontrolę nad procesami oraz bezpieczeństwem danych, dostarczając swoim klientom usługi najwyższej jakości! MAIN to więcej niż zwykły dostawca infrastruktury IT. Motto firmy to: "Jesteśmy tam, gdzie potrzebują nas Klienci".

Więcej

ITwiz

marketingrealizacjestrony WWW

ITwiz to lider w Polsce wśród mediów o tematyce biznesowo-informatycznej o nieziemskich aspiracjach! To przede wszystkim serwis informacyjny, ale także miesięcznik dostępny w wersji drukowanej i cyfrowej. Marka realizuje również spotkania networkingowe i konferencje prowadzone przez najlepszych ekspertów specjalizujących się w nowoczesnych technologiach. ITwiz porusza szeroką tematykę branży IT, zwracając uwagę na biznesowe aspekty technologii i opisywanych projektów.

Więcej