adencja

Wybrane projekty

Przy ponad 200 projektach nie jesteśmy w stanie zaprezentować wszystkich realizacji. Dokonaliśmy więc krótkiego wyboru.

Enjoy!

My Sweet Room

realizacjesklepy WWW

My Sweet Room to sklep z kompleksowym wyposażeniem pokoi dla dzieci. Rodzice znajdą tu zarówno meble, materace, lampy, pościele, dywany, tapety jak i inne dodatki, dzięki którym mogą stworzyć piękne i przemyślane wnętrze dla pociechy. Otwierając stacjonarną wersję salonu, Właścicielki od razu wiedziały, że chcą szybko pojawić się ze swoim asortymentem również w sieci. Tak naprawdę, prace nad jedną i drugą wersją sklepu, trwały niemal równocześnie. Odważne i zdecydowane podejście do biznesu połączone z wyjątkową, wysokiej jakości ofertą, stworzyły fantastyczne miejsce zarówno w Internecie, jak i w realu.

Więcej

SEO ZGRED

realizacjestrony WWW

ZGRED.pl to marka utworzona i prowadzona przez Pana Pawła Gontarka. Jest on niewątpliwie jednym z pionierów na polskim rynku zajmującym się SEO i SEM, dlatego współpraca z tak doświadczoną i znaczącą osobą była dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją!

Więcej

OW Wrzos

marketingrealizacjestrony WWW

Ośrodek Wrzos to kompleks wypoczynkowo-wczasowy położony w Sianożętach nad Morzem Bałtyckim. Oferuje swoim klientom aż 300 miejsc noclegowych rozlokowanych w nowoczesnych apartamentach, domkach oraz pokojach, a to wszystko w towarzystwie wielu dodatkowych atrakcji. Ośrodek jest niewątpliwie jedną z perełek wśród miejscowości nad Bałtykiem. To doskonałe miejsce do odpoczynku i zabawy na świeżym powietrzu, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Więcej

Clinica Uśmiechu

marketingrealizacjestrony WWW

Clinica Uśmiechu to lokalna firma, miesząca się w samym centrum Tarnowskich Gór. Właściciel, Pan Jakub, założył ją w 2011 roku i od tego czasu dokłada wszelkich starań, by skutecznie rozwijać działalność. Gabinet stomatologiczny oferuje swoim klientom szeroki zakres usług stomatologicznych od protetyki, endodoncji mikroskopowej, przez ortodoncję, implantologię, aż po stomatologię estetyczną oraz wiele innych.

Więcej

Platforma Izolacji

identyfikacjarealizacjesklepy WWW

Po latach pracy w branży budowlanej nasz Klient postawił wszystko na jedną kartę i stworzył własną markę. Efektem tej inicjatywy jest firma Platforma Izolacji, która zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości wełny mineralnej, styropianu, płyt warstwowych, płyt cementowo-wiórowych i innych materiałów izolacyjnych.

Więcej

Best For Home

identyfikacjamarketingrealizacjesklepy WWW

Best For Home specjalizuje się w wyjątkowych dodatkach do domu, które odmienią każde wnętrze. Firma w swojej ofercie posiada niezwykle bogaty wybór wieszaków do domu, pełniących zarówno funkcje dekoracyjne, jak i praktyczne.

Więcej

EIP Group

marketingrealizacjestrony WWW

EIP GROUP specjalizuje się w integracji systemów IT i związanych z nią usługach - wdraża nowatorskie rozwiązania IT stawiając na jakość, wydajność i zrównoważony rozwój. Grupa łączy spółki zajmujące się wprowadzaniem rozwiązań IT, dostawą sprzętu IT, usługami Data Center oraz chmurowymi, zarządzaniem i projektowaniem sieci LAN/WAN/SDWAN i bezpieczeństwem IT. EIP GROUP to połączenie głównych technologii światowych producentów z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Grupa zatrudnia 150 specjalistów i generuje ponad 150 mln zł rocznego przychodu.

Więcej

SzymMar

realizacjestrony WWW

SzymMar to marka o ugruntowanej pozycji na rynku. W końcu może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem! Firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i produkcją elementów reklamy wizualnej. Opiera działalność na innowacyjnych technologiach i nowoczesnych rozwiązaniach, dbając jednocześnie o estetykę i jakość wykonania, tak istotną w tej branży!

Więcej

ITwiz

marketingrealizacjestrony WWW

ITwiz to lider w Polsce wśród mediów o tematyce biznesowo-informatycznej. Jest to przede wszystkim serwis informacyjny, ale także miesięcznik dostępny w wersji drukowanej i cyfrowej. Marka realizuje również spotkania networkingowe i konferencje prowadzone przez najlepszych ekspertów specjalizujących się w nowoczesnych technologiach. "Misją serwisu jest dostarczanie specjalistycznych porad, rzetelnej wiedzy oraz eksperckich opinii o rozwiązaniach informatycznych."

Więcej

QuantERA

identyfikacjarealizacje

NCN jest agencją powołaną do wspierania działalności naukowej, która m.in. nadzoruje działania w ramach projektu QuantERA, zajmującego się badaniami dotyczącymi technologii kwantowych. Gdy podjęto decyzję o powstaniu tego projektu, zaistniała konieczność stworzenia dla niego identyfikacji wizualnej.

Więcej

Łazienki Murlowscy

realizacjestrony WWW

Łazienki Murlowscy to miejsce, gdzie każdy skompletuje całe wyposażenie łazienki i podejmie najlepsze aranżacyjne decyzje. To tu można stworzyć funkcjonalną łazienkę od A do Z. Ideą marki jest pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji – od wstępnych pomysłów, po projekt, wizualizację 3D, na wykonaniu i montażu skończywszy.

Więcej