Klient

Łazienki Murlowscy

Data

06-11.2019

Zakres prac

Kompleksowa budowa strony internetowej w technologii RWD:

[dedykowany projekt graficzny poparty etapem makietowania, WordPress, RWD, SpeedPage, MobileFriendly, optymalizacja pod SEO, podstawowe zabezpieczenia WP, podstawowy builder treści w oparciu o ACF]

UNIVERSE VENTURES

Realizacja projektu budowy strony WWW dla firmy Łazienki Murlowscy

1. Kto nas wysłał na misję?

W kosmiczną podróż wysłała nas lokalna znana firma – Łazienki Murlowscy. To miejsce, gdzie każdy skompletuje całe wyposażenie łazienki i podejmie najlepsze aranżacyjne decyzje. To tu można stworzyć funkcjonalną łazienkę od A do Z. Ideą marki jest pomoc i doradztwo na każdym etapie realizacji – od wstępnych pomysłów, po projekt, wizualizację 3D, na wykonaniu i montażu skończywszy.

2. Cel naszej misji?

Nowa, odświeżona i w pełni funkcjonalna STRONA INTERNETOWA! Nie od dzisiaj wiemy, że odpowiednia witryna, jest nie tylko podstawą biznesu, ale również kluczem do sukcesu. Rodzina Państwa Murlowskich również doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Nasi Klienci zajmują się aranżacją wnętrz i temat estetyki oraz odpowiedniej prezentacji towarzyszy im na co dzień. Na szczęście, z łatwością udało nam się porozumieć na tej płaszczyźnie.

3. Jaki charakter miała nasza podróż?

Naszym podstawowym celem było stworzenie witryny, która będzie przejrzysta i funkcjonalna, ale jednocześnie wizualnie ciekawa. Zależało nam, żeby w jak najprostszy sposób zakomunikować użytkownikom, jak szeroką usługę oferuje marka. Obsługa Klienta na każdym etapie realizacji łazienki – od A do Z – nie jest standardem, a Łazienki Murlowscy mogą pochwalić się nie tylko znakomitym i oryginalnym asortymentem, ale także doskonałym zespołem fachowców z dużą wiedzą i wyczuciem stylu. Jednocześnie, istotnym było stworzenie witryny lepiej dopasowanej do dzisiejszego użytkownika sieci i umożliwienie szybkiego zapoznania się z ogromnym zasobem dotychczas wykonanych projektów łazienek (realizacji).

4. Dlaczego udaliśmy się w tę kosmiczną podróż?

Klient funkcjonuje na rynku już bardzo długo i jak każdy świadomy przedsiębiorca, wie, że biznes nie może stać w miejscu, a za najnowszymi trendami podąża nie tylko w kwestii designu wnętrz łazienek. W końcu przyszedł czas również na nowy layout strony internetowej! Przecież WWW to bardzo ważna składowa wizerunku firmy, stąd powinna wyrażać styl i charakter marki. Dlatego też decyzja, by całkowicie zmienić ówczesną stronę internetową, była naturalna i strategiczna.

5. Co nas spotkało po drodze?

Żeby zrealizować wyznaczony cel musieliśmy się udać w kilka kosmicznych lotów! Od spotkań, moodboard’ów, makiet i wstępnych prototypów strony, które kładły nacisk na funkcjonalność, aż po ostateczne projekty graficzne, kodowanie i testowanie! W celu realizacji misji eksploracyjnych poza orbitę okołoziemską działaliśmy w oparciu o zasady responsive design oraz user experience – w dzisiejszych czasach bez nich ani rusz – optymalizacji pod kątem SEO, a także w oparciu o system CMS WordPress. W finalnym efekcie wykorzystaliśmy lekkie animacje oraz niestandardowy układ boxów, dzięki którym całość nabrała dynamizmu oraz barwnej estetyki.

Współpraca od początku wyglądała owocnie i przebiegała bezproblemowo. Panowie zaproponowali rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb, jednocześnie pamiętając by strona wpisywała się w najnowsze trendy i rozwiązania techniczne. Wykazali się pomysłowością oraz cierpliwością.

Zofia Murlowska - Łazienki Murlowscy

Nasze podstawowe założenia

Podczas tworzenia strony internetowej, która przez najbliższe kilka lat ma być wizytówką marki, chcieliśmy ciekawie zaprezentować treści, nie zapominając jednak o funkcji, jaką ma spełniać strona. Postawiliśmy na charakterystyczną i zapadającą w pamięć animację startową, która jednocześnie ma za zadanie skupić uwagę użytkownika na 4 filarach działalności marki. Na stronie wyeksponowana również została wyszukiwarka inspiracji, która pozwala użytkownikowi na zapoznanie się z galerią wizualizacji łazienek, sortując je wg określonych kryteriów.

MISSION ACCOMPLISHED!

Nowoczesna, funkcjonalna strona, która dzięki odpowiednim zabiegom (zaczynającym się od makietowania i odpowiedniego kodowania struktury WWW) pod kątem SEO, dużo łatwiej i skuteczniej się pozycjonuje. A i Klienci odwiedzający doceniają warstwę użyteczności i czytelności treści.

skontaktuj się z nami
teraz Twoja kolej

Wypełnij BRIEF

Planujesz działania w Internecie?
Wypełnij brief, aby otrzymać
dopasowaną ofertę!

podobne realizacje
zobacz również

SzymMar

realizacjestrony WWW

Więcej

MAIN

realizacjestrony WWW

Więcej

Clinica Uśmiechu

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej