Klient

SEO ZGRED

Data

2019 + 2022

Zakres prac

Kompleksowa budowa strony internetowej w technologii RWD:

[dedykowany projekt graficzny poparty etapem makietowania, WordPress, RWD, SpeedPage, MobileFriendly, optymalizacja pod SEO, podstawowe zabezpieczenia WP, podstawowy builder treści w oparciu o ACF, wdrożenie UX’owych udoskonaleń w 2022 roku]

UNIVERSE VENTURES

Realizacja projektu budowy strony WWW dla SEO ZGRED

1. Kto nas wysłał na misję?

ZGRED.pl to marka utworzona i prowadzona przez Pana Pawła Gontarka. Jest on niewątpliwie jednym z pionierów na polskim rynku zajmującym się SEO i SEM, dlatego współpraca z tak doświadczoną i znaczącą osobą była dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją!
Firma zajmuje się szeroko pojętym zagadnieniem SEO – od pozycjonowania serwisów, wystąpień na konferencjach, aż po prowadzenie szkoleń, analizy oraz konsultacje różnorodnych serwisów pod kątem SEO. Pan Paweł od 2010 r. prowadzi także blog, który stanowi niesamowitą kopalnię wiedzy z branży SEO i SEM.

2. Cel naszej misji?

Nasz cel był totalnie kosmiczny! Lata funkcjonowania na rynku pozwoliły na dynamiczny rozwój marki ZGRED, a Pan Paweł ciężką pracą i pasją ugruntował swoją pozycję na rynku! To wszystko wpłynęło na decyzję o odświeżeniu wizerunku i stworzeniu zupełnie nowej strony WWW.

3. Jaki charakter miała nasza podróż?

Pan Paweł jest typem klienta, który wie czego chce, ale również potrafi zaufać i na chwilę oddać stery. Jest to połączenie, które podczas współpracy sprawdza się świetnie i korzystnie wpływa na jakość naszej pracy! Choć podczas realizacji zlecenia towarzyszył nam lekki stres związany ze świadomością, jak znaczącą osobą na rynku SEO jest nasz Klient, daliśmy radę opanować emocje! Efekt w postaci nowej strony WWW został przyjęty bardzo pozytywnie, czego potwierdzeniem jest referencja, którą otrzymaliśmy. Zdaliśmy egzamin z wyróżnieniem!

4. Dlaczego udaliśmy się w tę kosmiczną podróż?

Firma ZGRED funkcjonuje na rynku dość długo i nasz Klient podjął decyzję o postawieniu kolejnego kroku w stronę inwestycji w wizerunek marki. Zależało nam wspólnie na tym, by nowa strona WWW była dostosowana do urządzeń mobilnych, a także przedstawiała bezpośrednio ideę, która towarzyszy Panu Pawłowi podczas pracy. Pasja – to słowo, które najlepiej opisuje podejście naszego Klienta. Po przeprowadzeniu analizy mogliśmy zrealizować stronę internetową, nie tylko spójną wizualnie z identyfikacją, ale przede wszystkim spełniającą postawione cele przed grupą docelową.

5. Co nas spotkało po drodze?

Pierwszym etapem naszych prac było określenie formy, jaką ma przybrać nowa strona internetowa. Następnie przeszliśmy do rozplanowania struktury informacji, która określała dokładne ułożenie poszczególnych sekcji oraz funkcjonalności na nowej stronie. Jednocześnie skupiliśmy się na zaprojektowaniu odpowiednich layoutów WWW, które miały zarówno przyciągać uwagę i wyróżniać stronę, jak i pasować do identyfikacji wizualnej. Postawiliśmy na zupełnie inne spojrzenie na branżę SEO i to był strzał w 10!

Referencję można by zacząć i skończyć tym oto sformułowaniem: „Bardzo wytrwali, przyjmowali moje zgredowanie bez mrugnięcia okiem, pozytywni, z fajnymi pomysłami. Efekt finalny? Dla mnie bomba!”

Paweł Gontarek - ZGRED.pl

Nowa strona internetowa ZGRED.pl

… jest przede wszystkim zbudowana pod struktury SEO, gotowa na wszelkie SEO wtyczki i modyfikacje, w tym Rich Snippetty. Daje także elastyczność w zarządzaniu dzięki budowie opartej na dedykowanym builderze z wykorzystaniem ACF’ów.
Strona główna zawsze stanowi wizytówkę, a jej wygląd w znacznym stopniu decyduje, czy użytkownik pozostanie na stronie i zapozna się z jej treścią. Dlatego tak ważne było dla nas, by projekt się wyróżniał i zyskał wizualną świeżość oraz energię, której w tak technicznej branży jaką jest branża SEO, często brakuje.

W roku 2022, po 3 latach od odpalenia strony WWW, świeże spojrzenie, jak i rozwój pewnych technologii oraz standardów, umożliwił nam wdrożenie kilkudziesięciu udoskonaleń pod kątem UX. Nieustanny rozwój to podstawa sukcesu. 🙂

skontaktuj się z nami
teraz Twoja kolej

Wypełnij BRIEF

Planujesz działania w internecie?
Wypełnij brief, aby otrzymać
dopasowaną ofertę!

podobne realizacje
zobacz również

OW Wrzos

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej

Łazienki Murlowscy

realizacjestrony WWW

Więcej

SzymMar

realizacjestrony WWW

Więcej