Data

4.05.2020

Autor wpisu

Ewa Strózik - Hędrzak

Ewa Strózik - Hędrzak

Specjalny prezent od adencji!

Mamy dla Was specjalny prezent stworzony z myślą o wszystkich, którzy są w trakcie tworzenia nowej strony WWW.

Zanim nowa strona internetowa powstanie, na funkcjonującym adresie WWW pojawia się informacja o „stronie w budowie”. Taka informacja to nic innego, jak komunikat, który ma informować odwiedzających, że nasza nowa strona za niedługo będzie działać.

Bardzo często na takiej stronie spotyka się grafiki z wizerunkiem robotnika z łopatą lub inny obrazek, który (nie oszukujmy się!) jest już lekko passé. Problem polega na tym, że zwykle nie pojawia się na takiej stronie nic więcej! A to spory błąd, który może negatywnie wpłynąć na wizerunek firmy.

W czasach, kiedy Internet jest jednym z ważniejszych źródeł komunikacji, gdy strona WWW pełni funkcje biura, nawet „strona w budowie” wpływa na odbiór firmy. Strona, na której nie ma żadnych informacji jedynie denerwuje internautów. Użytkownik wchodząc na nią spodziewa się otrzymać interesujące wiadomości. Zamiast tego, często nie uzyskuje nic, poza informacją o tym, że firma buduje WWW i kiedyś zacznie ona działać.

Co należy zrobić?

Właściwym rozwiązaniem jest tymczasowa strona-wizytówka. Dlatego stworzyliśmy dla Was uniwersalny minimalistyczny szablon, który może Wam posłużyć do czasu uruchomienia gotowej strony!
Zadbaliśmy nie tylko o to, by był prosty i pasował do każdego rodzaju działalności. Postawiliśmy przede wszystkim na funkcjonalność – czyli na możliwość umieszczenia w nim najważniejszych informacji. Całość jest oczywiście w pełni responsywna.

Strona WWW w budowie

Co powinna zawierać dobra strona tymczasowa?

  1. Dane kontaktowe – w naszym szablonie znajduje się miejsce na adres, telefon i mail
  2. Logo
  3. Krótki opis działalności – w tym miejscu można także umieścić informację o tym, kiedy nowa strona www będzie działać
  4. Odnośniki do Social Mediów – dzięki nim użytkownik może od razu przejść na stronę, która wspiera i buduje wizerunek Twojej marki

Pobierz nasz szablon bezpłatnie!
Zacznij tworzyć profesjonalny wizerunek swojej marki już teraz!
Niedziałająca lub źle działająca strona może podważyć zaufanie obecnych i potencjalnych klientów. Warto nie dopuszczać do takich „wizerunkowych” strat, tym bardziej, że nie jest to takie trudne.

Życzymy Wam samych działających i aktualnych stron WWW.