Administracja / Aktualizacja / Opieka nad stroną WWW

Profesjonalna administracja stronami WWW

Czy masz stworzoną firmową stronę internetową, ale nie masz czasu na dbanie o nią? W Adencji wykonujemy profesjonalne administrowanie stron WWW. Aktualizacja treści, modyfikacja i rozbudowa strony czy też dbałość o bezpieczeństwo informacji są dla nas priorytetami

Zdobyte przez nas doświadczenie w ciągu lat trwania naszej działalności, pozwoliło nam wypracować metody, dzięki którym administracja stron www przebiega szybko i sprawnie. Podczas wykonywania każdej z czynności skupiamy się na wydobyciu i wykorzystaniu potencjału każdej strony internetowej.

 

Czym jest opieka na stroną internetową?

Samo posiadanie witryny internetowej to jedno. Jednakże bez prowadzenia konkretnych działań związanych z opieką, aktualizacjami, rozbudową contentu oraz struktur strona nie będzie działać poprawnie, a co za tym idzie nie będzie spełniać swoich celów i założeń. Na tym właśnie polega stała i regularna administracja WordPress. Niezależnie od niszy, w której działasz konkurencja jest potężna, dlatego tak ważne jest to, aby strona internetowa prawidłowo funkcjonowała.

 

Czy aktualizacja WordPress wpływa na bezpieczeństwo strony w sieci?

Kod WordPress jest łatwo dostępny, to sprawia, że jest popularny oraz podatny na ataki hakerów i wirusy. Dlatego utrzymanie poprawnie działającej strony, jej ochrona przed spamem jest jedną z najważniejszych kwestii każdego właściciela strony internetowej. Jednym z działań, które pomaga w jej zabezpieczeniu jest regularna aktualizacja strony WWW. Wykonując ją, możesz uniknąć dotkliwych konsekwencji.

Wybierz administrowanie stronami WWW z Adencją i skaluj swój biznes!

Jakie są główne zalety administracji Państwa strony WWW przez naszą firmę?

Zakres prac wykonywanych w ramach administracji stroną WWW:

Cena od: 300 zł / kwartał

adencja

Zakres prac wykonywanych w ramach aktualizacji strony WWW:

Cena: ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb.
(możliwość rozliczania za projekt, roboczogodziny lub w ramach miesięcznego abonamentu)

nasze realizacje

OW Wrzos

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej

ARIA Development

marketingrealizacje

Więcej

Clinica Uśmiechu

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej

"Fachowe podejście, ciekawe, kreatywne pomysły, współpraca i usługa na najwyższym poziomie – to rzeczy, które mocno wyróżniają firmę."

Jakub Ligarski - właściciel Clinica Uśmiechu

"Firma Adencja wykonała dla nas sklep internetowy a także prowadzi dla nas kampanię rozwojowo-promocyjną . Trafiliśmy do Adencji dzięki poleceniu znajomego i chyba lepiej nie mogliśmy trafić!"

zespół Best For Home
Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

Profesjonalne i kompleksowe zarządzanie stroną WWW!

biuro@adencja.pl

+48 660 685 064

Zapraszamy również do lektury naszych artykułów dotyczących budowania stron WWW:

Poradnik: problem z wtyczką Sierotki – WordPress

wtorek, 12.04.2022

Case Study: WordPress + Avada (demo - Mechanic Website) + wtyczka Sierotki. Problem: po włączeniu wtyczki Sierotki, na stronie pojawiało się ostrzeżenie związane z wyrażeniem regularnym preg_replace().

Więcej

Tworzenie strony WWW (cz. 2) / Jak przebiega właściwy proces webdesign’u?

poniedziałek, 13.12.2021

Na czym opiera się skuteczny webdesign? Definiując to jak najbardziej obrazowo - to pewien rodzaj sztuki cyfrowej. Wyraża się w projektowaniu witryny i wymaga holistycznego podejścia do tego procesu oraz wykazania się zarówno zmysłem estetycznym, jak i wiedzą techniczną, również w kontekście dobrego UX (user experience).

Więcej

Tworzenie strony WWW – Rola Klienta (cz. 1)

poniedziałek, 28.06.2021

Projektowanie strony internetowej to złożony, wymagający i niejednokrotnie długotrwały proces. Opowiadać o nim moglibyśmy godzinami - w końcu tym się zajmujemy na co dzień :) Dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca! Ten artykuł, otwierający serię "Tworzenie strony WWW", poruszać będzie kwestię, która jest dla nas priorytetowa - mianowicie - roli, jaką w procesie projektowania strony internetowej pełni nasz Klient!

Więcej

Szablon WWW „Strona w budowie”

poniedziałek, 4.05.2020

Mamy dla Was specjalny prezent, stworzony z myślą o wszystkich, którzy są w trakcie tworzenia nowej strony WWW. Zainteresowany? Przekonaj się, co to za niespodzianka!

Więcej

  • ul. Kochanowskiego 11 42-600 Tarnowskie Góry
    woj. Śląskie