Agencja Interaktywna / Digital / Reklama

Adencja – nowoczesny marketing i obsługa firm w świecie online!

Tworzenie firmy, która nie chce widzieć sukcesu na zamglonym horyzoncie, lecz mieć go w zasięgu ręki powinno odznaczać się konsekwencją i zaufaniem. Konsekwencja to stopniowe, czasem długotrwałe budowanie marki i pozycji na rynku. Zaufanie zaś to umiejętność powierzenia pewnych kwestii profesjonalistom. W obecnych czasach światowa sieć internetowa jest jednym z najbardziej czułych i szybkich nośników danych i informacji. To również jeden z najważniejszych elementów w tworzeniu, utrzymywaniu i rozwijaniu firm – stale przyśpieszający, za którym trzeba ciągle nadążać, a to wymaga profesjonalnego podejścia.

 

Adencja, czyli… kim jesteśmy?

Gdybyśmy chcieli tanio zarekomendować nasze usługi, odpowiedź brzmiałaby: „zwycięzcami!”. Zdajemy sobie sprawę, że dziś jest to już dość przebrzmiały slogan, a my chcemy reprezentować profesjonalne usługi szyte na miarę obecnych czasów i generowanych przez rynek potrzeb. Jesteśmy agencją interaktywną, która zapewnia szerokie i kompleksowe usługi związane ze światem WWW, zajmuje się marketingiem w Internecie oraz pomaga poruszać się swoim Klientom po sieci tak, aby jak najlepiej zareklamować ich usługi i produkty na ekranach komputerów, laptopów i smartfonów – każdego wirtualnego nośnika. Zajmujemy się wszystkimi zagadnieniami związanymi z marketingiem, identyfikacją wizualną, Internetem i WWW – od A do Z. Światowa sieć komputerowa nie ma przed nami tajemnic, a my potrafimy wykorzystać wszystkie jej narzędzia podkręcając potencjał i organizację Twojej firmy.

Co zapewnia nasza agencja interaktywna?

Nasza agencja digitalowa zapewnia wszystkie pożądane usługi z zakresu e-marketingu oraz WWW – od marketingu internetowego, tworzenia stron WWW, sklepów internetowych, po identyfikację wizualną, promowanie na stronach i w wyszukiwarkach, Social Media marketing, tworzenie zaawansowanych kampanii Google Ads (dawniej Adwords), pozycjonowanie (SEO), kampanie mailingowe, prowadzenie i aktualizacje stron, aż do zapewnienia bezpieczeństwa w sieci. Jesteśmy partnerami Google’a i posiadamy certyfikaty Google Ads, a wysoka klasa naszych kampanii pod względem optymalizacji, efektywności budżetu i innowacyjności jest standardem. Samo założenie strony WWW to dopiero pierwszy etap, krok zero. Jeżeli jednak nie będzie ona odpowiednio prowadzona, aktualizowana, modyfikowana i rozbudowywana, to po pewnym czasie zniknie pod naciskiem drapieżnych i śledzących nowinki konkurentów. My zadbamy o to, aby Twoja strona była w pierwsze lidzie. Nasz zespół łączy ze sobą kreatywność, niebanalne pomysły, a słowo „schemat” jest używane w naszym języku jedynie w ostateczności.

 

Jesteśmy interaktywną agencją reklamową, którą tworzy zespół ludzi profesjonalnych, charakteryzujących się jednocześnie analitycznym i abstrakcyjnym myśleniem. Lata doświadczeń w marketingu oraz tworząc projekty WWW, pozwoliły nam dopracować do perfekcji metody, dzięki którym dana strona internetowa czy też kampania wydobędzie z siebie maksimum potencjału i zasięgu. Zapewniamy dostępność ad-hoc, dzięki czemu Twoje pomysły, poprawki czy sugestie będą wdrażane przez naszych ekspertów ekspresowo.

 

Agencja marketingu interaktywnego to kompleksowa opieka obejmująca cały zakres wirtualnej rzeczywistości, która związana jest z firmą lub działalnością, zarówno pod względem e-marketingu, prowadzenia i aktualizacji stron, jak również bezpieczeństwa. Kody WordPress są dość łatwe do zdobycia przez niepożądane systemy i osoby, dlatego tak bardzo ważnym elementem jest i bieżąca aktualizacja stron WWW. Nasza oferta agencji interaktywnej jest w stanie zapewnić ochronę witryny przed spamem i złośliwym oprogramowaniem poprzez m.in. bieżące aktualizowanie wtyczek oraz systemu CMS.

 

Portale społecznościowe – skutecznie wdrażamy i realizujemy strategie oparte o cele

Zaistnienie w sieci często rozpoczyna się od poleceń wśród znajomych, od budowania relacji i więzi wśród lokalnej sieciowej społeczności. Nasza agencja interaktywna social media poprowadzi Twój profil na Facebook’u, Instagram’ie czy LinkedIn’ie, stworzy przy tym spójne, przyciągające i skuteczne materiały wizualne oraz kampanie reklamowe. Agencja reklamowa – interaktywna to bowiem także bieżące śledzenie nowinek i monitoring portali, które obecnie kumulują największe grupy użytkowników. Wiemy, co obecnie jest na topie w każdej kategorii wiekowej i wiemy jak wpasować się w specyfikę TikToka, Instagrama, Snapchata czy Twittera.

Agencja interaktywna usługi – co oferujemy?

To, co oferujemy już na starcie to brak słowa „nie”. Zrealizujemy każdy, nawet najbardziej alternatywny i szalony projekt, poprzez standaryzowane wzorce, aż po rzeczowe i poważne koncepty. Chcemy dać Państwu 4 filary, na których opiera się marketingowy sukces w internetowym świecie:

  • 1. Tworzenie stron internetowych z dopieszczoną treścią i dopracowaną grafiką. Wiemy jak wykorzystać usability, material design, flat design i jak tworzyć treści SEO. Jesteśmy w stanie stworzyć animacje, video i skuteczne sprzedażowo Call-To-Action.
  • 2. Tworzymy sklepy internetowe, w których zakupy są łatwe, intuicyjne i przejrzyste. Zbudujemy sklep od podstaw – od utworzenia regulaminu, aż po wygenerowanie możliwości płatności elektronicznych. Ograniczymy ilość kliknięć do minimum! Strach przed zakupami w Internecie staje się przeszłością.
  • 3. Marketing internetowy – dobierzemy narzędzie i kanały komunikacji, stworzymy uszyty na miarę brief’u koncept, wdrożymy strategię i perfekcyjnie zaplanujemy i zrealizujemy cele.
  • 4. Zadbamy o wizualność strony, logo i każdego elementu, który może ucieszyć oko i zwrócić na siebie uwagę. Tworzone przez nas kształty, barwy i formy wywołują magnetyzm. Wiemy jak tworzyć grafiki, które wbijają się w pamięć – to nie tylko kwestia estetyki, ale również psychologii.
adencja

Zapraszamy do naszej agencji interaktywnej

Już od kilku lat otaczamy opieką i sprawnie zarządzamy wszystkimi sprawami związanymi ze światem Internetu. Naszym priorytetem jest spokojna głowa Klienta, który nawet w najmniejszym stopniu nie musi się znać na świecie Internetu – my zajmiemy się wszystkim.

Państwa pomysł jest dużym kawałkiem pięknego materiału. My z tego materiału skroimy idealnie spasowany marketing internetowy. Efektywność i efektowność to słowa różniące się tylko jedną literą, a my chcemy udowodnić, że ich ogólnie przyjęte przez społeczeństwo wzajemne wykluczanie się jest jedynie stereotypowym mitem.

nasze realizacje

ITwiz

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej

ARIA Development

marketingrealizacje

Więcej

Clinica Uśmiechu

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej

"Fachowe podejście, ciekawe, kreatywne pomysły, współpraca i usługa na najwyższym poziomie – to rzeczy, które mocno wyróżniają firmę."

Jakub Ligarski - właściciel Clinica Uśmiechu

"Firma Adencja wykonała dla nas sklep internetowy a także prowadzi dla nas kampanię rozwojowo-promocyjną . Trafiliśmy do Adencji dzięki poleceniu znajomego i chyba lepiej nie mogliśmy trafić!"

zespół Best For Home
Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

Wypełnij BRIEF

Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszej agencji interaktywnej!

biuro@adencja.pl

+48 660 685 064

Zapraszamy również do lektury naszych artykułów dotyczących marketingu:

Portfolio: Universe Ventures – Dla Frankowicza

poniedziałek, 17.04.2023

Z Lex Studio Sp. z o.o. współpracowaliśmy 2,5 roku. Firma zajmująca się pomocą prawną dla frankowiczów, zgłosiła się do naszej agencji, ponieważ potrzebowała wsparcia w promocji swoich usług w Internecie. Nasza współpraca objęła działania w obrębie platformy Facebook. Choć tematyka z zakresu prawa i finansów nie należała do najłatwiejszych, a dotarcie do specyficznej grupy odbiorców stanowiło niemałe wyzwanie, efekt naszej współpracy okazał się niezwykle owocny! 

Więcej

Case Study SEO – efektywność projektu F-GAZY

wtorek, 28.03.2023

Wbrew pozorom SEO i kosmos mają ze sobą wiele wspólnego. Nie da się wyruszyć w kosmos i sięgnąć gwiazd ot tak, z dnia na dzień. SEO to - podobnie, jak kosmiczna ekspedycja - wieloetapowy proces. Proces, który ma na celu poprawę widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Firma F-Gazy.com.pl postanowiła wyruszyć z nami w tę międzyplanetarną podróż! Jak udała się ta wyprawa? Zobaczcie sami - odpowiedź znajdziecie w naszym artykule.

Więcej

Dlaczego warto oddać prowadzenie mediów społecznościowych profesjonalnej agencji?

poniedziałek, 27.02.2023

Przemyślana strategia komunikacji oraz systematyczna optymalizacja kampanii reklamowych to klucz do skutecznych działań w social mediach. Jednak nie każda firma chce lub może pozwolić sobie na samodzielnie prowadzenie swoich kanałów społecznościowych. Wtedy z pomocą przychodzi zewnętrzna agencja, taka jak nasza :)

Więcej

Case Study: Google Ads dla CO2Art

poniedziałek, 12.12.2022

Z CO2Art współpracujemy od lutego 2022 roku prowadząc dla marki szereg działań z dziedziny marketingu internetowego w tym również z zakresu obsługi i prowadzenia kampanii Google Ads na rynek amerykański. Podejmując współpracę z marką obraliśmy kilka celów, w tym m.in. cel główny - podniesienie wyniku wartości przychodów z zachowaniem odpowiedniego stosunku kosztów (ROAS). Przeczytaj nasze case study i zobacz, w jaki sposób zrealizowaliśmy nasze założenia oraz jakie wyniki osiągnęły prowadzone przez nas kampanie!

Więcej