Dedykowane strony i rozwiązania WWW na WordPressie

Strona internetowa na WordPressie

Czy wiesz, dlaczego niektóre strony WWW w naturalny sposób przyciągają użytkowników i sprawiają, że pozyskany ruch przekłada się na realną konwersję? Profesjonalna reklama i angażujące treści to jedno, same w sobie nie uczynią Cię jednak liderem branży, jeśli przekonującemu przekazowi nie towarzyszy odpowiednia forma.

Na tę formę składają się właśnie estetyczny wygląd strony oraz jej ponadprzeciętna funkcjonalność. To wszystko jest w zasięgu Twojej ręki dzięki CMS WordPress, a przede wszystkim za sprawą specjalistów, którzy potrafią wydobyć z tego systemu zarządzania treścią wszystko to, co najlepsze. Mamy zaszczyt być jednymi z nich.

 

Strona firmowa na WordPress

Ponieważ WordPress to najpopularniejszy system CMS na świecie, znalezienie firmy, która tworzy strony WWW w oparciu o niego, nie jest żadną trudnością. Jednak odszukanie naprawdę dobrego wykonawcy, który zna ten system od podszewki i nie korzysta z „gotowców”, to już zupełnie inna historia.
Jeżeli działasz w bardzo konkurencyjnej branży, kierujesz swoją ofertę do wymagających klientów i zdajesz sobie sprawę z tego, że to sekundy decydują o tym, czy użytkownik uzna Twoją stronę za wartościową, wybierz mądrze i zainwestuj we współpracę z profesjonalistami.

 

Dlaczego warto współpracować z nami?

Tym, co nas wyróżnia, jest nowatorskie i kompleksowe podejście do tworzonych projektów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że strona internetowa na WordPressie to coś więcej niż wizytówka firmy: to jednocześnie kanał komunikacji, oferta produktowa, a także najdoskonalszy sprzedawca, jakiego możesz sobie wyobrazić – pod warunkiem, że zostanie zaprojektowana od A do Z pod potrzeby Twojej firmy i z uwzględnieniem specyfiki branży.

Jako doświadczona agencja interaktywna całkowicie to rozumiemy, dlatego szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania spersonalizowane. WordPress daje ku temu znakomite narzędzia, ale by w pełni je wykorzystać, niezbędne stają się metodyczne podejście, ekspercka wiedza i niewyczerpalne pokłady kreatywności. To zbiór cech, które znajdziesz właśnie w naszej agencji.

 

Projektowanie stron WordPress

Tworzymy dedykowane strony internetowe w oparciu o silnik CMS WordPress, które są znakomicie zoptymalizowane zarówno pod użytkownika: łatwość użytkowania i zarządzania, szybkość działania, elastyczność modyfikacji, czytelny panel, prostota w utrzymaniu, jak i pod wyszukiwarki: wysoka dbałość o semantykę kodu, mobile friendly, wysoka jakość skryptów, Speed Page.

Oferujemy Ci m.in.

  • etap makietowania, zbierania pomysłów, analiz rynkowych itd.,
  • kompleksowy projekt strony WWW z wykorzystaniem najlepszych praktyk UX’owych,
  • konsultacje na każdym etapie realizacji,
  • profesjonalne wdrożenie,
  • szkolenie z obsługi sklepu i jego funkcjonalności.

 

Twoja strona WWW na WordPress nie musi być kolejnym powtarzalnym projektem, stanowiącym jedynie kalkę rozwiązań konkurencji. W naszej pracy zawsze stawiamy na unikalność i innowację, do których dążymy poprzez:

  • szczegółowy wywiad z klientem, zgromadzenie informacji o jego potrzebach, analizy rynku, branży,
  • makietowanie strony WWW, czyli tworzenie graficznej prezentacji układu elementów na niej, przepływu użytkownika oraz funkcjonalności,
  • opracowanie od podstaw projektu graficznego, który zawsze jest oparty o dedykowane, szyte na miarę rozwiązania,
  • tworzenie dla potrzeb strony Klienta spersonalizowanych builderów ACF, dzięki czemu dostarczane komponenty są wzorowe pod względem UX, wyróżniające się wysoką funkcjonalnością,
  • testowanie wdrożonych rozwiązań na każdym etapie – w ten sposób strona będzie działać bardzo płynnie przy zachowaniu najwyższych walorów użytkowych.

Tworzenie stron internetowych WordPress

Etapem, który decyduje o przyszłych walorach użytkowych projektu opartego o ten popularny CMS, jest budowanie strony. WordPress posiada tysiące gotowych szablonów i wtyczek, co jest pokusą dla developerów, by korzystać z dróg na skróty. Finalnie wybór krótszej drogi zawsze oznacza gorszą jakość i słabszy wynik pod kątem UX i Page Speed, aż wreszcie sprzedażowym.

Właśnie dlatego ograniczamy do minimum liczbę wtyczek oraz tworzymy dla Klienta autorskie rozwiązania, które nie obciążają strony i gwarantują, że będzie działać szybko nawet na słabszych urządzeniach. Tworzymy szablony WordPress na zamówienie, przy pomocy których można nadać idealną formę sklepom, stronom firmowym, wizytówkom, blogom czy portalom.

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie kodowanie strony – WordPress w rękach doświadczonego programisty jest systemem bez żadnych ograniczeń. Stworzymy dla Ciebie każdą stronę, opracujemy dowolny moduł, napiszemy każdą funkcjonalność i nigdy nie usłyszysz u nas, że coś jest „niemożliwe do zrobienia”.

adencja

Zobacz, jak wyglądają nasze realizacje stron WWW

Doskonale wiemy, że słowa nie oddadzą efektu finalnego naszych prac. Dlatego, aby zobaczyć nasze dotychczasowe projekty i wdrożenia WordPress, odwiedź sekcję „Realizacje”, gdzie możesz się przekonać, jak prezentują się już działające strony naszego autorstwa.

Nasza agencja posiada w swoim portfolio kilkaset projektów, mamy za sobą dziesiątki tysięcy godzin poświęconych na projektowanie i tworzenie profesjonalnych stron. Z WordPress pracujemy od początku swojej działalności i wiemy, jak wydobyć z tego CMS pełnię możliwości – dla zadowolenia Llienta, dla satysfakcji użytkowników, dla naszej dumy z dobrze wykonanej pracy.

Zaufaj nam i sprawdź, jak zbudowana i zaprojektowana od podstaw strona internetowa na WordPressie ugruntuje Twój profesjonalny wizerunek i pomoże w rozwoju działalności.

nasze realizacje

SEO ZGRED

realizacjestrony WWW

Więcej

OW Wrzos

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej

Łazienki Murlowscy

realizacjestrony WWW

Więcej

"Fachowe podejście, ciekawe, kreatywne pomysły, współpraca i usługa na najwyższym poziomie – to rzeczy, które mocno wyróżniają firmę."

Jakub Ligarski - właściciel Clinica Uśmiechu

"Firma Adencja wykonała dla nas sklep internetowy a także prowadzi dla nas kampanię rozwojowo-promocyjną . Trafiliśmy do Adencji dzięki poleceniu znajomego i chyba lepiej nie mogliśmy trafić!"

zespół Best For Home
Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami

Dedykowane rozwiązania WWW – strony, sklepy, portale!

biuro@adencja.pl

+48 660 685 064

Zapraszamy również do lektury naszych artykułów dotyczących tworzenia stron WWW:

Poradnik: problem z wtyczką Sierotki – WordPress

wtorek, 12.04.2022

Case Study: WordPress + Avada (demo - Mechanic Website) + wtyczka Sierotki. Problem: po włączeniu wtyczki Sierotki, na stronie pojawiało się ostrzeżenie związane z wyrażeniem regularnym preg_replace().

Więcej

Tworzenie strony WWW (cz. 2) / Jak przebiega właściwy proces webdesign’u?

poniedziałek, 13.12.2021

Na czym opiera się skuteczny webdesign? Definiując to jak najbardziej obrazowo - to pewien rodzaj sztuki cyfrowej. Wyraża się w projektowaniu witryny i wymaga holistycznego podejścia do tego procesu oraz wykazania się zarówno zmysłem estetycznym, jak i wiedzą techniczną, również w kontekście dobrego UX (user experience).

Więcej

Tworzenie strony WWW – Rola Klienta (cz. 1)

poniedziałek, 28.06.2021

Projektowanie strony internetowej to złożony, wymagający i niejednokrotnie długotrwały proces. Opowiadać o nim moglibyśmy godzinami - w końcu tym się zajmujemy na co dzień :) Dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca! Ten artykuł, otwierający serię "Tworzenie strony WWW", poruszać będzie kwestię, która jest dla nas priorytetowa - mianowicie - roli, jaką w procesie projektowania strony internetowej pełni nasz Klient!

Więcej

Szablon WWW „Strona w budowie”

poniedziałek, 4.05.2020

Mamy dla Was specjalny prezent, stworzony z myślą o wszystkich, którzy są w trakcie tworzenia nowej strony WWW. Zainteresowany? Przekonaj się, co to za niespodzianka!

Więcej