Klient

ITwiz

Data

trwająca współpraca od roku 2017

Zakres prac

Kompleksowa budowa strony internetowej / portalu WWW w technologii RWD:

[WordPress, RWD, SpeedPage, MobileFriendly, ACF – pola elastyczne, optymalizacja pod SEO, podstawowe zabezpieczenia WP, administracja WWW oraz rozwój strony, bieżące wdrażanie nowości funkcjonalnych oraz udogodnień UX’owych]


Marketing internetowy w zakresie:
  • pozycjonowanie SEO,
  • okresowe kampanie Google Ads,
  • Social Media – kampanie reklamowe Faceboook Ads + LinkedIn Ads,
  • obsługa WWW [administracja WWW, wdrażanie nowych funkcjonalności itd.] oraz budowa dedykowanych Landing Pages dla akcji marketingowych,
  • doradztwo marketingowe,
  • identyfikacja wizualna: kreacja grafik oraz bannerów, tworzenie materiałów promocyjnych oraz reklamowych, projektowanie KV.

 

Odwiedź online:

UNIVERSE VENTURES

Realizacja projektów budowy kilku stron WWW oraz obsługi z zakresu marketingu internetowego dla ITwiz

1. Kto nas wysłał na misję?

ITwiz to lider w Polsce wśród mediów o tematyce biznesowo-informatycznej. Jest to przede wszystkim serwis informacyjny, ale także miesięcznik dostępny w wersji drukowanej i cyfrowej. Marka realizuje również spotkania networkingowe i konferencje prowadzone przez najlepszych ekspertów specjalizujących się w nowoczesnych technologiach. „Misją serwisu jest dostarczanie specjalistycznych porad, rzetelnej wiedzy oraz eksperckich opinii o rozwiązaniach informatycznych.” ITwiz porusza szeroką tematykę branży IT, zwracając uwagę na biznesowe aspekty technologii i opisywanych projektów.

2. Cel naszej misji?

Na wstępie trzeba podkreślić, że nasza współpraca z ITwiz trwa już ponad 4 lata. W tym czasie podjęliśmy się wspólnie realizacji wielu różnych projektów. Za każdym razem – cel jest prosty! Dostarczyć taki produkt Klientowi, który idealnie odpowie na jego, istniejące w danym momencie, potrzeby. Tak więc – czy chodzi o stronę internetową dla serwisu, Landing Page, analizę SEO, czy o prowadzenie kampanii reklamowych Facebook Ads, Google Ads lub tworzenie okazjonalnych materiałów reklamowych – jesteśmy zawsze nastawieni na to, by zrozumieć pragnienie Klienta i na nie odpowiedzieć.

3. Jaki charakter ma nasza podróż?

Ciągle w biegu 😉 Gdybyśmy mieli określić to jednym słowem, pewnie powiedzielibyśmy, że jest to bieg z przeszkodami! Które, na szczęście, udaje nam się wspólnie z Klientem pokonywać z sukcesem! Branża IT jest niesamowicie dynamiczna. I tak też wygląda nasza współpraca! Rozpoczęliśmy nasze działania od stworzenia strony WWW dla serwisu informacyjnego ITwiz. A później pojawiły się kolejne zadania m.in.:

4. Co nas spotkało po drodze?

Nie da się ukryć, że wspólnie z ITWIZ zrealizowaliśmy wiele projektów. Każdy z nich był dla nas cennym doświadczeniem, które utwierdza nas w przekonaniu, że nasz zespół tworzą odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Nasza współpraca wciąż ewoluuje i zmienia się tak, jak zmienia się branża IT.
Dla Klienta stworzyliśmy nie tylko rozbudowany i funkcjonalny serwis informacyjny, który pozwala na publikację i wyszukiwanie tysięcy różnego rodzaju artykułów! Przejmując serwis pod administrację, niezwłocznie wykonaliśmy również kompleksową analizę i audyt SEO w oparciu o podejmowanie do tej pory działania, branżę oraz konkurencję. Wnioski z tychże materiałów, pozwoliły nam obrać optymalną i skuteczną strategię, a dzięki dopracowanym działaniom SEO i zastosowaniu odpowiednich metod, udało się po 12 miesiącach osiągnąć wzrost wejść miesiąc do miesiąca o 40%! To, rzecz jasna, przekłada się na wzrost popularności i rozpoznawalności portalu! W trakcie trwania naszej wspólnej przygody z ITwiz stworzyliśmy także dziesiątki różnego rodzaju materiałów graficznych, niezbędnych do prowadzenia skutecznych działań marketingowych. Kompleksowo wspieramy Klienta również podczas kreowania akcji promocyjnych, projektując funkcjonalne i zgodne z zasadami UX strony WWW typu Landing Page.

„Z Adencją współpracujemy już od kilku lat. Agencja wielokrotnie potwierdziła swoją skuteczność i efektywność, dlatego też w 2020 roku postanowiliśmy im powierzyć w całości nasz marketing internetowy, a szczególnie działania związane z SEO. Uwierzcie na słowo, ale to był rok niesamowitego wysiłku. Portal ITwiz ma aktualnie najlepsze statystyki od lat! Przekroczyliśmy magiczną setkę w odsłonach! To naprawdę niesamowite!
Gratuluję Adencji z całego serca, bo to jest praca, której efekty nie są widoczne od razu. Trzeba cierpliwie czekać.”

Ewa Jadczak, Dyrektor Marketingu

Nasze działania marketingowe

Nie od dzisiaj wiadomo, że każdą markę tworzą różne elementy. Działające oddzielnie – nie dadzą efektu „WOW”, ale połączone w jedną i spójną całość staną się maszyną napędowa, gdzie wszystkie trybiki będą odpowiednio naoliwione :). Jednym z takich elementów jest świadomy marketing w Internecie. A świat szeroko pojętego marketingu ewoluuje, przez co trzeba trzymać rękę na pulsie. Nieustannie pojawiają się nowe rozwiązania. Dlatego tak ważnym jest, aby dopasować do Klienta odpowiednią strategię, która będzie zgodna z jego celem. Jak mówią słynne słowa Jeff’a Bezos’a: „Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju”. Dobrze zoptymalizowany marketing jest właśnie tym pokojem, po którego opuszczeniu – cały czas rozmyślamy o danej marce (i o naszym Kliencie :)).

Case Study Facebook i szeroko pojęte działania social media

ITwiz jest silną marką, która potrzebowała z naszej strony wsparcia i ukierunkowania działań. Dobra strategia to połowa sukcesu. Drugą połową, a jednocześnie naszym celem była (i nadal jest) – analiza zewnętrzna: czyli potencjał i potrzeby rynku, analiza marki i konkurencji, badanie globalnych trendów; analiza wewnętrzna firmy – cele biznesowe, zasoby ludzkie i finansowe, komunikacja i odpowiednia promocja w social media (od postów, po dodatkowe promocje). Cenimy sobie świetny kontakt z Klientem, który zaufał nam w 100%. To wszystko przekłada się na świetną współpracę. Zdajmy sobie również sprawę z tego, że dzisiejszy internetowy rynek cały czas się zmienia, więc codzienny monitoring internetowego otoczenia Klienta umożliwia nam podejmowanie odpowiednich działań i ich adaptacji do bieżącej sytuacji.

otwórz się na kosmiczne wyzwania z naszym teamem
bądź jak ITwiz :)

Wypełnij BRIEF

Zainteresowany?
Wypełnij brief, aby otrzymać
dopasowaną ofertę!

podobne realizacje
zobacz również

OW Wrzos

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej

Clinica Uśmiechu

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej