Klient

SzymMar

Data

12.2019

Zakres prac

  • Kompleksowa budowa strony internetowej w technologii RWD

    (szymmar.pl)

[projekt nowego key visual dla firmy, dedykowany projekt graficzny poparty etapem makietowania, WordPress, RWD, SpeedPage, MobileFriendly, optymalizacja pod SEO, podstawowe zabezpieczenia WP, podstawowy builder treści w oparciu o ACF, copywriting]

UNIVERSE VENTURES

Realizacja projektu budowy strony WWW dla firmy SzymMar

1. Kto nas wysłał na misję?

SzymMar to marka o ugruntowanej pozycji na rynku. W końcu może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem! Firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i produkcją elementów reklamy wizualnej. Opiera działalność na innowacyjnych technologiach i nowoczesnych rozwiązaniach, dbając jednocześnie o estetykę i jakość wykonania, tak istotną w tej branży! Współpracuje także z najlepszymi firmami na rynku międzynarodowym.

2. Cel naszej misji?

Klient postawił przed nami nie lada zadanie! Budowa nowej strony miała oddawać ewolucję, jaką w ostatnich latach przeszła marka. SzymMar w dynamiczny sposób rozwinął skrzydła i z firmy wyłącznie produkującej elementy reklamy wizualnej, stał się marką, która kreuje, tworzy wizerunek i wyznacza kierunki.

3. Jaki charakter miała nasza podróż?

W naszej pracy szukamy kreatywnych rozwiązań funkcjonalnych i wizualnych! Wszystko jednak skupia się wokół treści, która dla potencjalnego odbiorcy jest najważniejsza. Do naszych projektów szukamy inspiracji we wszystkim, co nas otacza. Analizując wymagania Klienta wiedzieliśmy, że chcemy uzyskać projekt minimalistyczny, który uwagę użytkownika skupi na treści, ale także wywrze odpowiednie wrażenie. Realizacja trwała dłuższy czas i była poprzedzona wieloma rozmowami, na temat tego, w jaki dokładnie sposób oddać charakter marki. Zależało nam na tym, by jak najlepiej poznać oczekiwania naszego Klienta, i pozyskać jak najwięcej informacji o tym, dlaczego podjął decyzję o budowie nowej strony WWW.

4. Dlaczego udaliśmy się w tę kosmiczną podróż?

Marka SzymMar przeszła w ostatnich latach przemianę, która była wynikiem naturalnej ewolucji wartości i celów. Lata działalności na rynku spowodowały, że firma stała się znaczącym graczem w branży. Stara strona internetowa niestety zupełnie nie oddawała nowej filozofii. W końcu przyszedł czas na gruntowne zmiany i stąd decyzja o odświeżeniu wizerunku, który byłby adekwatny do pozycji marki na rynku oraz przedstawianych wartości.

5. Co nas spotkało po drodze?

Skupiliśmy się na użyteczności oraz obsłudze na urządzeniach mobilnych. Nie zapominaliśmy jednak o tym, iż głównymi klientami SzymMaru są firmy, dla których aspekt wizualny jest bardzo istotny. Dlatego całość musiała być jednocześnie funkcjonalna i atrakcyjna dla oka. Wspólnie z Klientem wypracowaliśmy nową kolorystykę i styl prezentacji. Klientowi zależało również na tym, by móc za pomocą nowej strony, skuteczniej pozycjonować się na rynku. W związku z tym postawiliśmy na minimalistyczny, lekki i świeży wizerunek oraz zasady SEO i Speed Page. Zajęliśmy się także copywritingiem – jak wiadomo odpowiednio stworzone treści, pozytywnie wpływają na pozycjonowanie się strony WWW w wyszukiwarkach. Ostatnim etapem naszych prac było wdrożenie projektu graficznego. Poprzednia strona internetowa miała przestarzały system zarządzania treścią (CMS). Uniemożliwiało to prostą i szybką aktualizację treści. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom, całość postawiliśmy na platformie WordPress, uwzględniając przy tym dynamiczne dostosowywanie się witryny do urządzeń mobilnych (RWD). Jednocześnie, sporą zaletą nowej strony WWW jest również łatwość w budowie dedykowanych stron typu Landing Page. Całe kodowanie i programowanie zostało zbudowane o autorski builder, dzięki któremu dodawanie kolejnych elementów strony działa jak LEGO ze zdefiniowanego zbioru. Dzięki temu wszystko jest spójne – a to daje nieograniczone możliwości tworzenia nowych podstron i dedykowanych kampanii reklamowych.

Nasza współpraca z marką SzymMar

W ramach współpracy podjęliśmy się realizacji rebrandingu obejmującego stronę internetową. Wszystkie nasze prace zostały poprzedzone dokładną analizą rynku oraz dogłębnym poznaniem oczekiwań Klienta. Najistotniejszym było dla nas przedstawienie wielkości marki i rozwoju jaki nastąpił od momentu pojawienia się jej na rynku. Zmieniająca się grupa docelowa wymusiła zmianę wizerunku. Firma z ugruntowaną pozycją i stałymi klientami, musiała zaprezentować nie tylko swoje doświadczenie, ale również dbałość o klienta i współpracę z dużymi światowymi markami.

skontaktuj się z nami
teraz Twoja kolej

Wypełnij BRIEF

Planujesz działania w Internecie?
Wypełnij brief, aby otrzymać
dopasowaną ofertę!

podobne realizacje
zobacz również

SEO ZGRED

realizacjestrony WWW

Więcej

Clinica Uśmiechu

marketingrealizacjestrony WWW

Więcej

Łazienki Murlowscy

realizacjestrony WWW

Więcej