adencja

CO2Art

marketingrealizacje

CO2Art to firma z branży akwarystycznej, która zajmuje się sprzedażą profesjonalnego sprzętu i akcesoriów CO2. To nie jest zwykły sklep, ale nade wszystko społeczność, miejsce, gdzie można zaczerpnąć sporo inspiracji i poznać innych miłośników akwarystyki, nierzadko z całego świata. W CO2Art, podobnie jak na stacji kosmicznej, nie ma podziałów na narodowości – tutaj liczy się po prostu wspólny cel i pasja!

Więcej

OW Wrzos

marketingrealizacjestrony WWW

Ośrodek Wrzos to kompleks wypoczynkowo-wczasowy położony w Sianożętach nad Morzem Bałtyckim. Oferuje swoim klientom aż 300 miejsc noclegowych rozlokowanych w nowoczesnych apartamentach, domkach oraz pokojach, a to wszystko w towarzystwie wielu dodatkowych atrakcji. Ośrodek jest niewątpliwie jedną z perełek wśród miejscowości nad Bałtykiem. To doskonałe miejsce do odpoczynku i zabawy na świeżym powietrzu, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Więcej

ITwiz

marketingrealizacjestrony WWW

ITwiz to lider w Polsce wśród mediów o tematyce biznesowo-informatycznej o nieziemskich aspiracjach! To przede wszystkim serwis informacyjny, ale także miesięcznik dostępny w wersji drukowanej i cyfrowej. Marka realizuje również spotkania networkingowe i konferencje prowadzone przez najlepszych ekspertów specjalizujących się w nowoczesnych technologiach. ITwiz porusza szeroką tematykę branży IT, zwracając uwagę na biznesowe aspekty technologii i opisywanych projektów.

Więcej

ARIA Development

marketingrealizacje

ARIA Development to prężnie rozwijająca się firma deweloperska, która prowadzi swoje inwestycje na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości. Spółka zajmuje się budową nowoczesnych i funkcjonalnych osiedli, które dzięki innowacyjnym technologiom i pomysłowym rozwiązaniom – prawie jak kometa Hale-Bopp'a - wyróżniają się na tle innych lokalnych inwestycji.

Więcej

Clinica Uśmiechu

marketingrealizacjestrony WWW

Clinica Uśmiechu to nowoczesne Centrum Stomatologii i Medycyny, które mieści się w Tarnowskich Górach. Placówka oferuje swoim Klientom nie tylko szeroki zakres usług stomatologicznych, ale również dodatkowe usługi, tj.: logopedię, fizjoterapię i pediatrię. To prawdziwa stacja kosmiczna: dysponuje najnowszym sprzętem, profesjonalną pracownią RTG i oferuje nowoczesne metody leczenia. Pracuje tam liczna, ponad trzydziestoosobowa załoga cenionych specjalistów!

Więcej