adencja

EIP Group

marketingrealizacjestrony WWW

EIP GROUP specjalizuje się w integracji systemów IT i związanych z nią usługach - wdraża nowatorskie rozwiązania IT stawiając na jakość, wydajność i zrównoważony rozwój. Grupa łączy spółki zajmujące się wprowadzaniem rozwiązań IT, dostawą sprzętu IT, usługami Data Center oraz chmurowymi, zarządzaniem i projektowaniem sieci LAN/WAN/SDWAN i bezpieczeństwem IT. EIP GROUP to połączenie głównych technologii światowych producentów z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Grupa zatrudnia 150 specjalistów i generuje ponad 150 mln zł rocznego przychodu.

Więcej

Best For Home

identyfikacjamarketingrealizacjesklepy WWW

Best For Home specjalizuje się w wyjątkowych dodatkach do domu, które odmienią każde wnętrze. Firma w swojej ofercie posiada niezwykle bogaty wybór wieszaków do domu, pełniących zarówno funkcje dekoracyjne, jak i praktyczne.

Więcej

OW Wrzos

marketingrealizacjestrony WWW

Ośrodek Wrzos to kompleks wypoczynkowo-wczasowy położony w Sianożętach nad Morzem Bałtyckim. Oferuje swoim klientom aż 300 miejsc noclegowych rozlokowanych w nowoczesnych apartamentach, domkach oraz pokojach, a to wszystko w towarzystwie wielu dodatkowych atrakcji. Ośrodek jest niewątpliwie jedną z perełek wśród miejscowości nad Bałtykiem. To doskonałe miejsce do odpoczynku i zabawy na świeżym powietrzu, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Więcej

Clinica Uśmiechu

marketingrealizacjestrony WWW

Clinica Uśmiechu to lokalna firma, miesząca się w samym centrum Tarnowskich Gór. Właściciel, Pan Jakub, założył ją w 2011 roku i od tego czasu dokłada wszelkich starań, by skutecznie rozwijać działalność. Gabinet stomatologiczny oferuje swoim klientom szeroki zakres usług stomatologicznych od protetyki, endodoncji mikroskopowej, przez ortodoncję, implantologię, aż po stomatologię estetyczną oraz wiele innych.

Więcej

ITwiz

marketingrealizacjestrony WWW

ITwiz to lider w Polsce wśród mediów o tematyce biznesowo-informatycznej. Jest to przede wszystkim serwis informacyjny, ale także miesięcznik dostępny w wersji drukowanej i cyfrowej. Marka realizuje również spotkania networkingowe i konferencje prowadzone przez najlepszych ekspertów specjalizujących się w nowoczesnych technologiach. "Misją serwisu jest dostarczanie specjalistycznych porad, rzetelnej wiedzy oraz eksperckich opinii o rozwiązaniach informatycznych."

Więcej