Data

30.08.2017

Klient

OW Wrzos

Czas realizacji

lipiec 2017

Zakres prac

- kampania sprzedażowa w Google AdWords oraz sieci GDN
(reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania Google, a także elastyczne, kierowane na listy odbiorców, w sieci GDN)

Autor wpisu

Magdalena Grupińska

Magdalena Grupińska

Słoneczne wakacje nad morzem? Tego lata mieliśmy bardzo udany sezon urlopowy. Lipiec może nie do końca dopisał plażowiczom, ale za to końcówka lata okazała się ciepła, słoneczna i udana dla wielu wypoczywających nad polskim morzem.

Dla nas były to szczególne wakacje, ponieważ pomogliśmy niektórym z wypoczywających nad polskim Bałtykiem znaleźć nocleg w spokojnych Sianożętach.

Kampania Google AdWords oraz GDN dla Ośrodka Wrzos

Zaczęło się niewinnie, jak każda kampania online, lecz skończyło bardzo owocnie – jak widać na poniższej infografice z podsumowaniem 🙂

889 wygenerowanych w lipcu połączeń telefonicznych to osoby zainteresowane odpoczynkiem w Ośrodku Wypoczynkowym Wrzos. Położony niemal przy samej plaży kompleks zachęca zarówno lokalizacją, komfortem apartamentów, jak i licznymi atrakcjami – basenem, jacuzzi, kortem do tenisa, miejscem do grillowania czy wypożyczalnią rowerów. Promocja ośrodka była więc jedynie czystą przyjemnością. Zdecydowaliśmy się na reklamy tekstowe w sieci wyszukiwania Google, a także elastyczne, kierowane na listy odbiorców, w sieci GDN.

Case Study: Google AdWords dla OW Wrzos